Dini Konular

Sevdiğinle Evlenmek İçin Okunacak Hayırlı Dua hangisidir?

Eğer bir sevdiğiniz varsa ve onunla evlenmeyi hayal ediyorsanız bunun olabilmesi için gerekli duaları etmeniz gerekmektedir. Ancak bu duaları ederken önce hayırlı ise diye niyaz etmek gerekir. Aşık olan kişiler elbette ki dualardan da medet umarlar ve aşık olduğu kişi ile evlenebilmek için dua üstüne dua ederler. Bu tür dualar oldukça fazladır. Bunlardan bazıları üç gün içinde aşık eden dualar iken, bazıları da sevgilisine kavuşmak için dualardan medet umar. Eğer içten isteyerek dua edilirse insan sevgilisine kavuşur. Ancak siz de hayırlısı ise derseniz, bu evliliğin hayırlı ise kabul olması önemlidir.

Sevdiğinle evlenmek için en etkili dua

Eğer bir sevgiliniz varsa ve siz de bu sevgilinizle evlenmek istiyorsanız edeceğiniz dua sizin sevdiğinizle evlenmenize yardımcı olacaktır. Ancak bu evliliğin hakikaten de hayırlı olması, evlenmek istediğiniz kişinin sizi istiyor olması da çok önemlidir. Eğer evlenmek istediğiniz kişi sizi istemiyorsa bu dualardan medet ummayın. Belki dualarınız kabul olur ancak bu durumda daha sonra daha değişik sorunlar sizi çıkmaza sokabilir. Bu nedenle bu duaları ederken çok dikkatli ve uyanık olmakta yarar vardır.

Sevdiğinle kavuşmak için dua

Eğer bir sevdiğiniz varsa ve siz onunla kavuşmak istiyorsanız yapmanız gereken dua Esmai Şeriftir. Bu duayı üç gün boyunca günde üç bin defa ya kadir, ya Allah, ya Rahman, ya Allah, ya Rahim, ya Allah, ya kerim, Ya Allah diye okursanız talip olduğunuz kişi size deli, divane olur.

evlenmek için dua sevdiğinle evlenmek için dua

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı