Sevgilimle Ayrıldık Tekrar Barıştık Her Şey Eskisi Gibi olabilir mi?

Sevgilimle Ayrıldık Tekrar Barıştık Her Şey Eskisi Gibi olabilir mi?

Sevgilimle Ayrıldık Tekrar Barıştık Her Şey Eskisi Gibi olabilir mi?

sevgilimle ayrıldık tekrar barıştık

Sevgilimle ayrıldık tekrar barıştık döngüsü, yaşamın her döneminde yaşanabilmektedir. Bu kısır döngü daha çok, lise yıllarında başlamaktadır. Bu döngü içerisinde her iki taraf da sürekli ilişkiyi bitirip tekrar geri dönmek istemektedir. İlişkiyi kısa vadede canlı tutan bir durum olsa da bu döngüler, ilişkiye kalıcı hasarlar vermektedir. Bu tarz ilişkilerin sonu, kesin ve süresi ayrılık olmaktadır. Sevgili ile küsmek, barışmak gayet olağan süreçlerdir. lakin burada nedenler çok büyük önem taşımaktadır. karşılıklı yapılmakta olan kaprislerin ilişki üzerinde derin yaralar açması söz konusu değildir. Derin yaralar ilişkide, genel ve ciddi anlaşmazlıkların aşılamadığı durumlarda ortaya çıkmaktadır. İlişkinin evliliğe henüz varmamış kısmında bu sorunların halledilmesi gerekmektedir. Ötelenen ve sonrasında düzeleceğine inanılan hiçbir problem, düzelmemektedir ve bu nedenle de sorunlar çözülememektedir.

Bir ilişkide sorunların ya çözülmesi gerekmektedir, ya da sorunların kabul edilmesi gerekmektedir. En son ve çok istenmeyen şıkta da ayrılık bulunmaktadır. Sorunların kanıksanamadığı ve çözülmediği durumlarda, ayrılık en doğru yol olmaktadır. Çünkü bunun yıllar içinde düzelmesi mümkün olmamaktadır. Tam aksine yıllar sorunları daha da çok körüklemektedir.

Küçük çaplı sorunlarda ayrılıp barışmalar, her iki taraf açısından, heyecan verici olarak kabul edilmektedir. Fakat burada her iki tarafın da birbirlerine saygılı ve de sevgili olmaları çok büyük önem taşımaktadır. Küçük ayrılık süreçlerinde tesis edilen saygı ve sevginin sarsılması halinde, ilişki büyük bir zede almış olarak değerlendirilmektedir.

 

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir