sevgiliye en güzel mesajlar ve sözler kısa uzun

sevgiliye en güzel mesajlar ve sözler kısa uzun

sevgiliye en güzel mesajlar ve sözler kısa uzun

Sevgilinize uzun mesajlar göndermek yerine göre tercih edilmesi gereken bir yöntemdir. Uzun mesajlar okunurken karşınızda ki sıkılabilir bu nedenle hal hatır sorma mesajlarının uzun olması önerilmez. Uzun mesajların gönderim amacı bir konuyu detaylıca anlatmanın gerekli olduğu zamanlardır. Misal bir tartışma sonrasında durumuz izah edip  özür dilemek için gönderilecek mesajın uzun olması gerekir. Sadece bir kuru teşekkürün kafi gelmeyecek olması uzun mesaj atmayı zorunlu hale getirecektir.

Özellikle sevginin uzun mesajlarla anlatılması zaman zaman boğucu hale getirebileceğinden bu gibi özel düşüncelerinizi baş başa ilen paylaşmak daha uygun olacaktır. Sevgilinize uzun mesaj göndermek aslında okunurluğu da azaltacak bir etkendir. En büyük telefon ekranları dahi uzun bir mesajı okurken ekranı kaydırma gerekliliğini doğuracaktır. Bu nedenle uzun mesajların telefon mesajı olarak değil mail formatında gönderimi daha uygun olur. Uzun mesajları yazarken konunun anlam bütünlüğünden kopmadan yazmak gerekir. Anlamı kopan bir uzun mesaj ne yazık ki istenilen etkiyi veremez ve boşuna yazılmış olur. Bu nedenle aktarmak istediğiniz durum her ne ise ona yoğunlaşan bir uzun mesaj göndermelisiniz.

Kısa ve uzun birbirinden güzel mesajları, aynı zamanda kulağa hoş gelen sözleri ona, telefonunuzdan resimli olarak göndermeye ne dersiniz? Bazen kelimeler kifayetsiz kalır ve sadece resimler konuşur. Aşağıda sizlerle paylaşmış olduğum çok güzel kısa uzun anlamlı facebook sözlerini sevgiliniz emin olun çok ama çok beğenecek.  Sevgililerin beraberliğini devam ettirmesi için güzel söz ve iltifat her zaman gerekli olan püf noktalardır.

2016 sevgiliye mesajlar uzun resimli sevgiliye mesajlar uzun sevgiliye mesajlar uzun 2016 sevgiliye mesajlar uzun paylaş tumblr sevgiliye mesajlar uzun yeni sevgiliye mesajlar uzun

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir