Şık Banyolar İçin Yeni Duşakabin Modelleri Ve Desenli Tasarımlar

Şık Banyolar İçin Yeni Duşakabin Modelleri Ve Desenli Tasarımlar

Şık Banyolar İçin Yeni Duşakabin Modelleri Ve Desenli Tasarımlar

Duşakabinler artık evlerde çok tercih edilen banyo parçaları olmuş bulunmaktadır.   Çok daha hijyenik olan modelleri de piyasaya sürülen duşakabin fiyatları ile de artık her keseye hitap eder bir durumda olmaktadır.

Hijyenik Duşakabinler Hakkında Genel Notlar

Hijyenik duşakabinler ile kişilerin temizlenme mekanı olan duşları banyonun diğer kısımlarından ayırmış olursunuz. Bu şekilde çok daha uygun şekilde mekanların ayrılması imkanı doğmuş olur. Hijyenik duşakabin fiyatları da uygundur. Bu ürünler arasında özelikle kolay silinir olanları tercih etmek mantıklı olacaktır. Hem kısa sürede su lekeleri ile dolu olan bir duşakabine sahip olmamış olursunuz.

Mat Duşakabinler mi Yoksa Cam Duşakabinler

Cam duşakabinler genellikle sadece mekanları ayırmak için kullanılır iken mat duşakabinlerin daha çok muhafaza imkanı vardır. Mat duşakabin her zaman için daha çok popüler olmuştur. Mat duşakabinler çok tercih edilse de özellikle yunus modelli olan duşakabinleri tercih etmemek daha doğru bir karar olacaktır. Çünkü artık hemen her evde yunus motifli mat duşakabinleri görür olduk.

Duşakabinlerin camlarındaki desenler için artık daha çok bir sadeliğin trend olduğunuz söylemek mümkün olmaktadır. Özellikle su lekelerinin görülmemesi için kişilerin daha çok damla motifleri olanları tercih ettiklerini görmek mümkün olmaktadır. Ayrıca son günlerde ufak ufak motifli olan ve çok daha modern bir çizgide tasarlanmış olan duşakabin modellerini özellikle banyo dolaplarınız ile uyumlu şekilde tercih edebilirsiniz.

cam duşakabin modelleri duşakabin modelleri desenli duşakabin modelleri mika duşakabin modelleri yeni duşakabin modelleri

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir