Sınav İçin Etkili Dua Nihat Hatipoğlu

Sınav İçin Etkili Dua Nihat Hatipoğlu

Sınav İçin Etkili Dua Nihat Hatipoğlu

Sınav için ter döken öğrenciler kesinlikle dualardan da güç almakta ve sık sık dua ederek sınavda başarılı olmalarını dilemektedirler. Bu öğrenciler başarılı olmak için sınavda okunacak duaları Nihat Hatipoğlu’na da sormaktadırlar. Bazı zamanlarda Nihat Hatipoğlu da gençler ve öğrenciler için sınav için dualar yayınlamaktadır. Öğrencilerin gelecekleriyle ilgili olan ve hakikaten de çok önem verdikleri sınavlarda dua ederek manevi olarak da rahatlamak isterler. Elbette ki dersleri çok sıkı çalışmak ilk yapılacak iştir ancak manevi olarak rahatlamak için de zaman zaman dua okumak da gerekmektedir.

Nihat Hatipoğlu zihin açma duası

Sınavda başarı duası için mutlaka öğrencinin dua etmesi gerekmez. Bunun için anneler ve babalar da dua edebilir ve çocuklarının başarısını dileyebilirler. Bunun için anneler Kur’an-ı Kerim’den, İnşirah suresini okuyarak çocuklarının başarılı olmasını Yüce yaradandan isteyebilirler. Bu sureyi çocuk sınava girmeden okumak gerekmektedir.

Nihat Hatipoğlu başarı duası

Nihat Hatipoğlu başarı duası için de öğrencilere yardımcı olmaktadır. Nihat Hatipoğlu, öğrencilerin 1 bardak suyu Ya Mükrimin ismi Şerifini 184 defa okuduktan sonra içmelerinin de sınavda başarı için yardımcı olduğunu söylemektedir. Sınavda başarılı olmak için sıkı ders çalışmak ve her türlü gerekliliği yerine getirmek şarttır. Bundan sonrası için Allah’tan yardım istemek gereklidir. Hiç bir şekilde ders çalışmadan sadece dua okuyarak başarılı olmak söz konusu olamaz.

SINAV DUASI OKU nihat hatipoğlu

https://www.youtube.com/watch?v=4X4KHqGA38c

10 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir