Sınavı Geçmek Başarılı olmak Yüksek Puan almak İçin Dualar

Sınavı Geçmek Başarılı olmak Yüksek Puan almak İçin Dualar

Sınavı Geçmek Başarılı olmak Yüksek Puan almak İçin Dualar

Sınavı geçebilmek için çok çeşitli şekillerde dualar edilebilmektedir. Bu duaların başında da İsra suresinin 80. Ayeti gelmektedir. Bu ayeti okuduktan sonra da İnşirah suresini okuyabilir ve bu şekilde de dua edebilirsiniz. Ayrıca sınavı geçmek için dualar içinde Ayetel Kürsi duasının da etkili ve faziletli olduğunu söyleyebiliriz. Bu duaları, sınava girmeden önceki gece okuyabilirsiniz. Ayrıca sınav sabahında ve sınav esnasında da aynı şekilde bu duaları okuyabileceğiniz yönünde bilgi verebiliriz. Şimdi de sınavı geçmek için okunabilecek dualar için hangi şekillerde dua edebileceğinizi ve bu duaları tam olarak ne zaman okuyabileceğinizi söyleyebiliriz.

Sınavı Geçmek İçin Dua

Söz konusu dualar kapsamında özellikle de Ayetel Kürsi duasını, sınav esnasına okuyabileceğinizi söyleyebiliriz. Bunun yanında sınava girmeden önce de İsra suresinin sekseninci ayetini sınavdan hemen önce tekrarlayarak okuyabileceğinizi ve bu sayede de ferah bir şekilde sınava girebileceğinizi söyleyebiliriz. Bu bilgiler kapsamında dualarınızın en yoğun olduğu vaktin, sınav öncesi olacağını söyleyebiliriz. Bu sayede de heyecan duygunuzu yenebilir ve sınava daha rahat bir şekilde girerek en yüksek başarıyı, Allah’ın takdiri ile elde edebilirsiniz.

Sınavdan Sonra Okunacak Dua

Sınavdan sonra da bir takım dualar okuyarak sınav sonucunun beklediğiniz gibi gelmesi için dua edebilirsiniz. Bunların başında da Fatiha suresi ve İhlas suresi gelmektedir. Bu sureleri okuyarak da dua edebilirsiniz.

sınava girerken okunacak dua sınavda okunması gereken dualar sınavı kazanmak için edilecek dua

9 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir