Şişle Kolay Yapılan ve Örülen Patik Yapımı Anlatımlı

Şişle Kolay Yapılan ve Örülen Patik Yapımı Anlatımlı

Şişle Kolay Yapılan ve Örülen Patik Yapımı Anlatımlı

Büyük küçük her yaştan insanın ev içerisinde ayaklarının rahat etmesi için kullandıkları çoraptan daha kalın nesne patik olarak adlandırılır. El işi konusunda yetenekli bayanlar için şişle patik yapımı anlatımlı şüphesiz rehber niteliğinde olmaktadır. Bunun için ihtiyacınız olan şeyler yün ip ve şiştir. Patik için kullanılan şişlerin ince olması işi daha pratik kılar. İlk önce yün ipi şişlere geçirdikten sonra düğümlerimizi oluşturuyoruz. Daha sonra düğüm halkalarını ters düz olacak şekilde işliyoruz. İlk olarak parmak kısmından başlanılması ve topuk kısmına doğru işlenmesi en son da bilek kısmına doğru işleyerek bitirebiliriz. Patik örmenin ne kadar da basit olduğunu gördünüz.

En Kolay Patik Yapımı İçin

Sizler de her zaman ayaklarınızın sıcaklığını önemsiyorsanız ve her zaman düz patiklerden yana tercih hakkınızı kullanıyorsanız o zaman bunun için sizler de hemen şişler ile patik örebilirsiniz. Bunun için öncelikle şişle patik yapımı anlatımlı bilgisi almanız gerekiyor. Emin olun patik yapımı hem çok kolay oluyor hem de çok kısa bir sürede bitiyor. Bu nedenle de öncelikle sizler de her zaman bu konuda bilen birinden fikir alabilir, her zaman pratik yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz. Tabi ki de modeller her zaman sizlerin hayal gücünüze kalmış olan bir durumdur. Bu nedenle de sizler her zaman bu modellerin oluşumunu beyninizde gerçekleştirmelisiniz.

değişik Şişle Patik Yapımı Anlatımlı en güzel Şişle Patik Yapımı Anlatımlı farklı Şişle Patik Yapımı Anlatımlı güzel Şişle Patik Yapımı Anlatımlı harika Şişle Patik Yapımı Anlatımlı Şişle Patik Yapımı Anlatımlı facebook Şişle Patik Yapımı Anlatımlı resimli Şişle Patik Yapımı Anlatımlı tumblr Şişle Patik Yapımı Anlatımlı yeni Şişle Patik Yapımı Anlatımlı

14 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.