Şişle Patik Yapımı örnekleri ve modelleri

Şişle Patik Yapımı örnekleri ve modelleri

Şişle Patik Yapımı örnekleri ve modelleri

Örgü ile yapılan her giysinin değeri daha da fazla olmaktadır. Her zaman elinizdeki rengarenk iplerle daha da güzel sonuçlar çıkarmak hem de kış aylarında sıcak bir kış ile karşılaşmak da son derece seveceğiniz seçimlerden biri olacaktır. Bu konuda daha çok büyüklerimizin bizi desteklemesi hem de ellerinden gelen en güzel yetenekler ile farklı modellerde örgüler yapan büyüklerimizin patik ve kazakları her zaman sevdiklerimiz arasında sayılmaktadır. Sizin için şişle patik yapımı anlatımlı olarak sunulmakta ve el becerinizi bu şekilde daha da iyi geliştirebilmeniz sağlanmaktadır. Bu kadar gelişmiş modeller içinde elinizde bulunan her türlü ipi de kullanarak farklı farklı patikler ile kış dönemini geçirebilirsiniz.

Şişle Patik Örecekler İçin Bazı Öneriler

Şiş ile patik örmek isteyen kişiler için önerimiz bu patikleri diğer patiklerden farklı yapmaları için pul, boncuk ya da kurdele gibi farklı materyaller kullanmaları olacaktır. Patiklerinizi örmek için ip tercihinde ise kullanacağınız zamana göre belirlemeniz de fayda bulunmaktadır. Şu sıralar özellikle boncuk ile işlenmiş ve ince ip ile örülmüş olan patikler hediyelik patik olarak daha çok verilmektedir. Eğer hediyelik patik örecek iseniz bunu da ön plana alabilirsiniz.

Şişle patik yapımı anlatımlı şekilde internet ortamında bulmak artık çok daha kolay olmaktadır. Hem bu anlatımlar hiç bilmeyen kişiler için de uygun olduğu için biraz örgü biliyor iseniz çok kolay örebilirsiniz.

örnek şişle patik yapımı anlatımlı şişle patik yapımı anlatımlı

 

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir