siyah uzun saç kesim modelleri bayan Videolu bob makeover Kesim İzle

siyah uzun saç kesim modelleri bayan Videolu bob makeover Kesim İzle

siyah uzun saç kesim modelleri bayan Videolu bob makeover Kesim İzle

Şekil vermek, bakım yapmak bazen saatlere mal olsa da, kadınlar için saçları asla ihmal etmeyi göze alamayacakları bir parçalarıdır. Uzun ve siyah saçların asaleti ile saçlarınızı farklı şekillere sokabilir, yılın gözde trend modellerinin takipçisi olarak yeniliklere saçlarınızla uyum sağlayabilirsiniz. Siyah uzun saçlar özellikle kış aylarında tüm dikkatleri üzerine topluyor. Siyah saçlarınızı bir ton daha koyulaştırarak, siyahın gizemli ve etkileyici havası ile harika sonuçlar yaratabilirsiniz. İddialı bir göz makyajı ile destekleyeceğiniz siyah saçlarınız, girdiğiniz her ortamda göz kamaştıracaktır. Düz siyah saçlarınızla sergileyeceğiniz asil görüntünüzün insanların üzerinde yaratacağı hayranlık sizi şaşırtabilir. Saçlarınıza hafif dalgalar vererek, siyah rengin ışığıyla parlayan , hacimli ve dolgun görünen saçlara sahip olabilirsiniz. Aksesuara ihtiyaç duymadan rahatlıkla kullanabileceğiniz siyah saçlarınız, katlı bir kesim ile daha kadınsı bir görüntü yaratabilir. Toplu yada açık kullanacağınız bir çok modelle birlikte günlük şıklığınızı tamamlayıp, tüm gün güzel görüntünüzü koruyabilirsiniz. Dalgalı yada kıvırcık bir modelde uzun saçlar çok çaba gerektirmez.

Çekiciliğinizi Arttırmaya Ne Dersiniz?

Saçlarınızı mavi siyah renge boyayarak ışıldamasını sağlayın. Bu karanlığın en gizemli hali olacak. Uzun saçlarınıza katlat vererek feminenliğinizi vurgulayın. Bırakın siyah uzun saçlarınız rüzgarla dans etsin. Büyülü bir esinti içinse kıvırcık modelleri tercih edin. Siyah uzun saçlar ve küçük dalgaların uyumunu yakalayın. Şımarık bir görüntü sağlayan bu modelle dikkat çekmemeniz mümkün değil. Saçlarınıza kıvrımlar vererek tutturacağınız küçük bir toka ile de günlük kullanıma uygun bir model oluşturabilirsiniz.

Siyah Saçı Kimler Tercih Edebilir

Çene yapısı sivri olan kişiler siyah saç tercih edebilir. Yuvarlak yüzler de siyah uzun saçlara sahip olduğunda yüz keskinliği artacağı için daha hoş bir vizyona sahip olabilir. Bunun dışında siyah saç en çok beyaz tenli bayanlara yakışmaktadır. Bu nedenle tarzı ile saç rengini bütünleştirebileceğine inanan herkes saç rengini siyah tonlarında boyayabilir.

Farklı olmak yerine daha tarz olmak için atılacak bu adım yenilenmek için yardımcını olabilir. Siyah renkli saçlar için kırmızı ruj vazgeçilmezdir. Bundan dolayı saç renginiz ile makyaj kimliğinizde de bir takım yenilikler yapmanız gerekebilir. Kırmızı ruj tonlarını makyaj çantanıza ekleyerek işe başlayabilirsiniz. Allık seçiminiz ise toprak tonlarında olmalıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=ZfdlCrX78lA

 

 

inna siyah uzun saçları

moda siyah uzun saç

siyah uzun saç modelleri bayan

siyah uzun saç

siyah uzun saçlar

tumblr siyah uzun saç

ünlüler siyah uzun saç

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir