Sleeping Dogs Siyah Ekran Hatası Sorunu Çözümü Nasıl Halledilir

Sleeping Dogs Siyah Ekran Hatası Sorunu Çözümü Nasıl Halledilir

Sleeping Dogs Siyah Ekran Hatası Sorunu Çözümü Nasıl Halledilir

Sleeping Dogs oyunu 8 Ekim 2014 tarihinde çıkmıştır ve ilk çıktığında büyük oranda satışları olmuştur. Şimdi oyunumuzun amacı suçluları yakalama tabi bu sırada macera ve aksiyonda eksik olmuyor. Oyun genel olarak dövüş sanatlarını konu almış gerçekten de dövüş sevenler varsa bu oyunu sizlere öneriyorum. Neyse oyunda şöyle bir problem var oyuna girdikten sonra siyah ekranda kalıyor ve girmiyor. Genel olarak bu hatayı AMD kullanıcıları almaktadır ama tabi Nvadia kullanıcıların yarısı da bu hatayı almaktadır. Yalnız arkadaşlar AMD kullanıcıları için bir çözüm bulamadık Nvadia kullanıcıları bu hatayı alıyorlarsa denesinler.

Öncelikle oyununuz orijinal değil korsan ise indirmiş olduğunuz crack’in güncel olup olmadığını kontrol edin. Değilse en son sürüme güncelleyin. Şunuda unutmayın anti virüs programı kullanıyorsanız onu kesinlikle devre dışı bırakın yoksa hata alabilirsiniz.

Stemde okumuştum AMD kullanıcıları bu olayı çözmüş şöyle yapmışlar ; AMD kartının sürücülerini güncellemişler bunu yapmak için de ;

AMDCatalyst1211betadriver sürücüsünü indirin ve kurun. İndirmek için TIKLAYINIZ

İndirin ve sürücüyü bilgisayarınıza kurun sonra bakın bakalım aynı hatayı bir daha verecek mi.

Dediğimiz gibi AMD kullanıcıları böyle yapsın ama her zaman Crack çok önemlidir en son sürümünü indirin. Bu şekilde hata almazsınız İyi oyunlar.

Bu vermiş olduğumuz bilgilere rağmen yapamadı iseniz o zaman yorumlar kısmından bize yazın size yardım etmeye çalışacağız.

Sleepings Dogs Sistem Gereksinimleri

Minimum

Windows Vista 64bit, Window 7 64bit, Windows 8 64bit

Core 2 Duo 2.4GHz or Athlon X2 2.7GHz

4 GB RAM

DirectX 10 or 11

Maksimum

Windows Vista 64bit, Window 7 64bit, Windows 8 64bit

Core i5-2300, Phenom II X4 940 or beter

8 GB RAM

DirectX 10 or 11 compatible card, ATI Radeon 7750

Sürüm 11

10 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir