Spagettinin Yanında Ne Gider

Spagettinin Yanında Ne Gider

Spagettinin Yanında Ne Gider

Çocukların başta olmak üzere her yaştan insanın bayıldığı bir yemek spagettidir. Birçok sosla renk ve tat katılan bu makarna belki de dünyada en çok tüketilen makarna çeşididir.

Farklı pişirme yöntemleri olsa da sonuç her seferinde iyi olur. Herkesin rahatça yapabildiği spagetti kısa sürede karnınızı doyurmanızı sağlarken ani misafirlere karşıda kurtarıcıdır.

Bir kaç ekleme ile çok kısa sürede herkes kendine bir menü oluşturabilir. Spagettinin yanında ne gider diye düşünerek zaman kaybetmenize gerek yok.

Soğan Halkası

15 dakikada hazırlayabileceğiniz soğan halkası hem pratik hem de farklı bir seçim olmaktadır. Biraz yumurta, soda ve soğan ile harikalar yaratabilir, spagettinizin yanına ekleyebilirsiniz.

Sos

Spagettiyi istediğiniz sosla pişirebildiğiniz gibi sofraya biraz renk ve çeşit katmak için basit bir iki sosu da ayrı olarak servis yapabilirsiniz.

Biber domates salça ile kolayca bir salsa sos hazırlayabilirsiniz. Birde yoğurt mayonez ve bir iki diş sarımsak ile ortaya çıkan karışımı beklediğinizden fazlasını verecek bir sosun ortaya çıkmasını sağlar.

Köfte

Spagetti dahil bütün makarna menülerinin yanında vazgeçilmez bir yemek köftedir. Değişiklik için köftelerinizi misket ya da hamburger köftesi şeklinde yaparak farklılık kazandırabilirsiniz.

Mantar Kavurma

Küçük küçük mantarları doğradıktan sonra tavada kavurun biraz baharat ile tatlandırdığınızda mantar kavurmanızı ister spagettinin yanında ister üstünde servise hazır.

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.