Steam’de Level (Seviye) Atlama Ne İşe Yarar ?

Steam’de Level (Seviye) Atlama Ne İşe Yarar ?

Steam’de Level (Seviye) Atlama Ne İşe Yarar ?

Steam oyunu son yılların e çok oynanan oyunlarından biridir.  Bu oyunda daha üt seviyede olmak ve daha güvenilir olmak için level atlanmaktadır. Oyunda yeni olanlar ya da level atlamak isteyenlerin ortak sorusu Steam’de level atlamak ne işe yarar sorusudur.

Steam Seviye Ne İşe Yarar?

Steam’de seviye atlamak ne işe yarar sorusuna şöyle cevap verelim. Level atlamak sizlerin daha güvenilir olmasını ve diğer oyuncular tarafından daha çok ilgi görmesini sağlamaktadır. Level atlarsanız bu oyunda daha fazla arkadaşınız olacaktır. Ayrıca oyunun ana etkenlerinden biri ticarettir. Üst seviye olmanız sizin ticaret için daha çok tercih etmenizi sağlar. Seviyeniz ne kadar yüksek olursa sizinle daha fazla ticaret yapmak isterler. Hem üst level olmanız oyundan alacağınız zevki de daha çok arttırır. Daha fazla paranız olur ve tüm etkinlikler size açılır.

Steam Level Atlama Yolları

Steam’delevelatlamak için ihtiyacınız olan şey rozetlerdir. Rozet kazanmak için de oyunda kart düşürmeniz gerekmektedir. Bunun için oyunu oynamak ve ilerletmek gerekir. Uğraşmadan kart düşürmek isterseniz de pazardan satın alabilirsiniz. Bu kartların fiyatları değişiklik göstermektedir. Topladığınız yani düşürdüğünüz kartları görmek isterseniz oyunda kendi profilinize girmeli ve oradan seviyeniz bölümüne tıklayarak düşürdüğünüz kartlara ve seviyenize bakabilirsiniz.  Kendi dünyanızı yaratmak için mutlaka bu muhteşem oyunu oynamanızı tavsiye ederiz.

steam'de level atlama ne işe yarar

14 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir