Straplez abiye bluzlar değişik modelleriyle özel günlerin kurtarıcısı

Straplez abiye bluzlar değişik modelleriyle özel günlerin kurtarıcısı

Straplez abiye bluzlar değişik modelleriyle özel günlerin kurtarıcısı

Straplez abiyeler de, göğüs kupu en dikkat edilmesi gereken ayrıntıdır. Göğüs kupu oturmazsa bluzun modeli tamamen bozularak, potluk yapacaktır. Bu da istenmeyen çirkin bir görüntüye sebep olacaktır.

Straplez abiye bluz modellerine en iyi giden işçilik, pul, payet ve stras işlemelerdir. Basic bir straplezi bile bu işlemlerle abiye bluza çevirebilirsiniz. Straplez abiye bluz modellerinde, yaz aylarında en çok dantel olanlar kullanılmaktadır. Straplez bluzlar özel günlerde ve günlük hayatta kullanılan modeller olarak ikiye ayrılırlar. Straplez abiye bluz modellerinde, seçenek oldukça çoktur.

Strablez Abiye Bluzlar Nelerle Kombinlenir?

  • Jean pantolonlar,
  • Cigarette pantolonlar,
  • Mini etekler,
  • Uzun dar kalem etekler,
  • Şifon uzun etekler

Straplez abiye bluzlara en çok yakışan kombinler yukarıda saydıklarımız olmaktadır. Straplez abiye olduğundan, altına giyeceğiniz parçanın sade olmasına özen göstermelisiniz. Beli kalın kişiler straplez bluz giymekten kaçınmalıdırlar. Beli ince kişiler tercih etmelidirler. Büyük göğüslü ve omuzları geniş kişiler straplez abiye bluz tercih etmemelidirler.

Straplez abiye bluz satın alırken, üzerinize denemeden kesinlikle almayınız. Bluzu giyip göğüs kupunun oturduğundan emin olmak için, ellerinizi ve kollarınızı ileriye doğru ve yukarı doğru ritmik hareketlerle oynatın. Gerilme hissetmiyorsanız, straplez bluz sizin bedeninize uygun ölçüdedir. Bedene oturmayan veya küçük gelenler görüntü kirliliğine neden olacaktır. Sizde bu şartlarda, kendinizi mutlu hissedemezsiniz.

değişik straplez abiye modelleri en güzel straplez abiye modelleri farklı straplez abiye modelleri genç kız straplez abiye modelleri harika straplez abiye modelleri kırmızı renk straplez abiye modelleri moda straplez abiye modelleri siyah straplez abiye modelleri straplez abiye modelleri tumblr süslemeli straplez abiye modelleri taş işlemeli straplez abiye modelleri tumblr straplez abiye modelleri

16 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir