Straplez abiye elbise kıyafet modelleri ve en güzel çeşitleri

Straplez abiye elbise kıyafet modelleri ve en güzel çeşitleri

Straplez abiye elbise kıyafet modelleri ve en güzel çeşitleri

Strablez model elbiseler, abiye sektöründe, kadınlar tarafından fazlasıyla tercih edilen modeller arasına girmektedir. Straplez abiye modelleri, biz kadınlar için oldukça gözalıcı modeller sunmaktalar. Strablez genellikle genç ve orta yaş grubu hanımların özellikle yaz ayların da, en çok rağbet ettikleri modeller arasında geliyorlar.

Straplez abiyeler bu sene yine, yepyeni modelleriyle, katıldığınız davetler de, tüm gözlerin üzerinize çevrilmesini sağlayacaktır. Straplez abiye modelleri ve seçenekleri arasından, elbise seçerken ilk dikkat etmeniz gereken göğüs kısmıdır. Göğüs ne yukarı da, ne de aşağıda kalmalıdır. Strablez abiyenizin göğüs kısmı yukarı da, kalırsa boynunuz basık görünecektir.  Göğüs kısmınız aşağıda kalırsa, bu defa da, sarkık görünecektir. Strablez elbise alırken, üzerinize giyerek göğüs kısmının tam oturmasına dikkat etmelisiniz. Ellerinizi ve kollarınızı ileri ve yukarıya hareket ettirerek size uygun olup olmadığına rahatlıkla karar verebilirsiniz.

Straplez Elbise Seçenekleri

  • Göğüs kısmı taş ya da pul işlemeli etek kısmı tül strablez abiyeler,
  • Balık etek strablez uzun abiyeler,
  • Prenses model strablez abiyeler,
  • Mini strablez abiyeler,
  • Şifon strablez abiyeler,
  • Asimetrik kesim strablez abiyeler,
  • Önü kısa ve derin yırtmaçlı arkası uzun strablez abiyeler,

Beli kumaş kemerli eteği kabarık strablez abiyeler veya beli taşlı kemerli eteği tül ve kabarık strablez abiyeler de tercih edilebilir.

bayan Straplez abiye elbise kıyafet modelleri en güzel Straplez abiye elbise kıyafet modelleri farklı Straplez abiye elbise kıyafet modelleri güzel Straplez abiye elbise kıyafet modelleri Straplez abiye elbise kıyafet modelleri

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir