Straplez giyim önerileri ve tavsiyelerine kulak verin

Straplez giyim önerileri ve tavsiyelerine kulak verin

Straplez giyim önerileri ve tavsiyelerine kulak verin

Günümüzde özellikle genç kızlarımızın çoğu straplez giyimleri tercih ediyor. Şimdi straplez İngilizce olarak askısız anlamına gelmektedir. Yani şöyle göğüsün çatal bölgesinde başlayan bir dekolte oluyor bunu birçok bayan zaten biliyor. Kadınlarımız genel olarak bu giyimi gelinliklerde , abiyelerde veya uzun elbiseler de daha çok tercih etmektedirler. Şunu da hatırlatmak isterim straplez çok zor bir giyimdir. Eğer sizler doğru bir seçim yapmazsanız o zaman sıkıntı olabilir. Bunun için de dikkat etmeniz noktalar şunlardır ; Beden her zaman tam korse gibi oturmalıdır. Buna dikkat etmezseniz belinizden düşebilir ve sizin için sıkıntı olabilir.

Straplez giyimi tercih edecekseniz o zaman göğsün çok fazla yukarıda kalmasın ve aşağıda da tabi her zaman tam ortada olması gerek. Böyle bir hata yaptınız göğüs kısmı yukarıda kaldı o zaman boyun ve gerdan kısmınız kaplanır ortaya daha basık bir görünüm çıkar. İşte hal böyle olunca boyunuz daha kısa olur. Şimdi tam tersine bakalım aşağıda olsun o zaman da göğsünüz daha sarkık görünebilir. Bunların olmaması için her zaman tam çatal kısmından başlayarak göğüs bölgesine tam oturması gerek. Straplez elbise seçecekseniz her zaman bol kesim olanlardan kaçının. Boyunuzu uzun göstermek için straplez elbisenizi balık elbise ile detaylandırın bu çok işe yarar. Genel olarak kısa boylu bayanlarımız bu taktiği çok denemekte eğer sizinde boyunuz kısa ise bu şekilde uzun gösterebilirsiniz. Staplez elbisenizi doğru seçerseniz o zaman gerdanınız size tam olarak ve daha uzun bir hava sağlarsınız.

Diğer bir nokta ise şudur straplez elbise giyerken içinize giyeceğiniz çamaşır çok önemlidir. Göğüs kısmına çamaşır seçeceğiniz için oda straplez olmalıdır. Bilmeyenlere söyleyelim straplez elbiselerin içerisine sutyen olarak derin oymalı modeller tercih edilir. Ya da vücuda yapışan askısız olanları , sırt kısmı olmayan sutyenleri bunları da seçebilirsiniz. Bu gibi sutyenleri kullanarak daha rahat edebilirsiniz.Bayanlar straplez gelinlik , abiye ve elbiselerde püf nokta olarak straplez olan kısma sutyen yerleştirirler. Bunu yapmak için de hazır olarak almazlar tasarım yaparlar ve özel sutyen seçip onu monte ederler. Eğer sutyen takamıyorsanız o zaman kesinlikle sünger yerleştirin. Eğer bunların dışında straplez penye bir bade seçecekseniz giyeceğiniz çamaşıra dikkat edin. Straplez kıyafet giyeceğiniz zaman başka bölgelerinizi dekolte vermeyin.

bayan Straplez giyim önerileri Straplez giyim önerileri

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir