Kadınca

Su Dalgası Saç Kesim Modelleri Örnekleri videolu yapılışı

Çocukluğundan itibaren her kadın uzun saçları sever. Yıllarca kestirmekten kaçınır ve uzatır. Özellikle genç kızların en büyük hayali uzun ve gösterişli saçlardır. Bakımı zor olsa da vazgeçmek mümkün değildir. Tutku haline dönüşen uzun saçlar birçok saç modelini denemeye de olanak sağlar. Özellikle su dalgası saç modelleri uzun saçlı bayanlarda daha doğal ve estetik bir görüntü yaratır. Üstelik çok fazla vaktinizi almayacak dalgaları evde saç maşaları yardımı ile kendiniz yapabilirsiniz. Su dalgası modelleri tarz sahibi kadınların en güçlü silahı olabilecek kadar büyüleyici.

Doğallığı İle Büyüleyen 2016 Su Dalgası Saç Modelleri

Özellikle yaz aylarında güneşin ışıltısı ile doğal bir güzelliğe sahip olmanızı sağlayan dalgalı saçlar her saç kesimine uygun seçeneklerle 2016 yılında da ön planda olacak.

  • Ombreli su dalgası modeli
  • Uzun saçlar için iri su dalgaları
  • Balyajlı ve uzun su dalgaları
  • İnce maşalı su dalgaları
  • Su dalgalı yarım topuzlar
  • Kıvırcık su dalgalı stiller
  • Yarı balyajlı su dalgası saç modelleri
  • Kısa saçlar ve kalın su dalgaları

Su Dalgası Nasıl Yapılır

Su dalgası son yıllarda en popüler hale gelmiş olan modeldir. Bundan beş yıl önce herkes saçının dümdüz olmasını isterken artık su dalgası devri başlamıştır. Su dalgasını siz de herhangi bir ısıtıcı kullanmadan farklı yöntemlerle yapabilirsiniz. Duş aldıktan sonra saçlarınız nemli iken saçınızı lastik bir toka ile rastgele tepede topuz yaparsanız ve biraz ısıtıcı ile kuruttuktan sonra uyuduktan sonra ertesi gün açarsanız saçlarınızda doğal dalgalar olacaktır. Bunun dışında yine saçlarınız nemli iken saçınızı iki eşit parçaya ayırıp kalın bir şekilde ördükten sonra ertesi gün örgüyü açarsanız harika ve bakımlı görünen su dalgası saçlara sahip olabilirsiniz. Su dalgası saç modelleri ışıltı saçların anahtarıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=K2D6W1lgJFY

genç kız su dalgası saç modelleri harika su dalgası saç modelleri örnek su dalgası saç modelleri su dalgası saç modelleri 2016 su dalgası saç modelleri kalıcı su dalgası saç modelleri yapımı tumblr su dalgası saç modelleri ünlülerde su dalgası saç modelleri yeni su dalgası saç modelleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı