Sucuklu Yumurtanın Yanında Ne Gider

Sucuklu Yumurtanın Yanında Ne Gider

Sucuklu Yumurtanın Yanında Ne Gider

Ülke genelimizde her ev için geçerli olan her restoranda ve her lokantada özellikle sabah kahvaltılarında olmak itibariyle tüketilen sucuklu yumurta, halk arasında öncelikli olarak dışarıda yapılan kahvaltıların başında yer almaktadır.

Yanı sıra sabah kahvaltısının dışında gün içinde ara öğün olarak tüketilebilir. Tek başına tüketmeyen tüketiciler sucuklu yumurtanın yanında ne gider sorusunu merak ediyor.

Salata

Taze ve hijyenik besinlerden üretilmiş olan salata protein yönünden zengin besinler ile hoş gitmektedir. Salata tek başına tüketilebileceği gibi sucuklu yumurtanın da yanında çok hoş gitmektedir.

Kaşarlı tost

Doyuruculuk ve ekmek bakımından kaşar ile birleşince kaşarlı tost bulunmaz nimettir. Kaşarlı tost sucuklu yumurta ile çok iyi bir ikili oluşturmaktadır.

Mercimek Çorbası

Sucuklu yumurta ve kahvaltılardan önce çorba içmek gelenekseldir. Mercimek çorbası sucuklu yumurtanın tadı ile birleşince mükemmel bir ikili oluşturmaktadır.

Sosis kavurma

Uzun ince olan sosisler tercih edilerek tavada hafif bir yağ ile kızartılır. Sosisler sucuklu yumurta ile çok hoş bir ikili oluşturmaktadır.

Ketçap ve mayonez ile isteğe göre birleştirilebilir. Ama sucuklu yumurta besini ile tüketileceğinden dolayı sos ilave edilmesi önerilmez.

Kıymalı makarna

Proteince zengin bir besin olan sucuklu yumurtanın doyuruculuk oranı genelde ekmek gibi karbonhidrat bakımından yüksek gıdalar ile sağlanmaktadır.

Kıymalı makarnanın tadı tek bir halde bile enfes iken Sucuklu yumurta ile birleşince muazzam bir tat oluşturuyor. Kıymalı makarna ve sucuklu yumurta tercih edilebilir bir ikili olacaktır.

9 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.