Tarz Ve Stil Sahibi Olmanın Giyinmenin Yolları Püf Noktaları Nelerdir

Tarz Ve Stil Sahibi Olmanın Giyinmenin Yolları Püf Noktaları Nelerdir

Tarz Ve Stil Sahibi Olmanın Giyinmenin Yolları Püf Noktaları Nelerdir

Herkesin yapmış olduğu tarzlar farklıdır ve herkes yapmış olduğu tarzlar ile çok mutlu olmak isterler. Mutlu olabilmek için de yapmış olduğunuz tarzı beğenmeniz gerek. Beğenildiği zaman sizde çok mutlu olursunuz ve her geçen gün farklı tarzlar arayıp onu uygulamak istersiniz. Yani kısacası tarz sahibi olduğunuz zaman özgüveniniz ve mutluluğunuz çok artar.

Önce şunu bilmemiz gerek arkadaşlar tarz sahibi olabilmek için kıyafet seçimlerinizi biraz tutumlu olarak yapmalısınız. Burada yapmanız gereken şey hangi tarz kıyafet beni daha iyi hissettirir ve bana yakışır mı bunu bulmanız gerek. İlk olarak yola seçmiş olduğunuz tarz kendi kişiliğinizi ön plana çıkarıyor mu ? , sizi mutlu hissettiriyor mu ? bunu öğrenin ona göre seçiminizi yapın. Tarz sahibi olmak çok önemlidir yani uyurken giymiş olduğunuz kıyafetlerden tutun , özel gecede giymiş olduğunuz kıyafetlere kadar güzel bir tarz yansıtmanız gerekiyor. Sizin seçiminiz nedir klasik mi ? Spor mu ? Salaş mı ? yoksa modern mi ? Şimdi kıyafet tarzımızı belirledik o zaman dolabımızı bu tarza göre ayarlamamız gerekiyor.

Diğer aşama ise kıyafet tarzı ile kullanacağınız parfüm birbiri ile uyumlu olması gerekiyor. Yani sportif bir tarzınız var ve siz klasik parfüm tercih ettiyseniz o zaman tarz sahibi daha olmamışınız demektir. Bu yüzden her şeyiniz birbiri ile uyumlu olması tarz açısından çok önemli bir faktördür.

Tarzımızı oluşturmadan önce kişiliğimize uygun bir tarz belirleyelim ve sonra oluşturalım. Çünkü tarz sahibi olmadan önce daha canlı ve hareketli bir kişiliğimiz varsa , sonra tarz sahibi olacağım diye sakin ve ağırbaşlı kişiliğe geçerseniz biraz karışıklık olabilir. Rahata düşkün bir kişiliğiniz varsa arkadaşlar o zaman rahat bir giyim tarzını seçebilirsiniz , eğer başkaları benim ilgilendirmez ben kendime bakarak diyorsanız da salaş giyim tarzını , hem açık , hem de modern kişiliğiniz varsa da daha çok modern giyim tarzlarını seçmelisiniz.

Şunu hiçbir zaman unutmayın tarz sahibi olanların hepsi kıyafetleri , kokuları ve kişilikleri bir aradadır , hepsi tam uyumludur. Her zaman günün modasını takip ederler ve bu modaya göre kendi tarzlarını ön plana çıkarırlar.

Tarz Ve Stil Sahibi Olmanın Giyinmenin Yolları

4 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir