Tayt nasıl giyilir ? Nelere dikkat edilmeli ? En güzel tayt modelleri ve kombinleri

Tayt nasıl giyilir ? Nelere dikkat edilmeli ? En güzel tayt modelleri ve kombinleri

Tayt nasıl giyilir ? Nelere dikkat edilmeli ? En güzel tayt modelleri ve kombinleri

Bayanlarımız kendileriniz daha şık ve çekici göstermek için her kıyafeti denerler. Bunların arasında son zamanlar da tekrardan moda olan tayt modelleri geliyor. Taytlar 80’li yıllardan beri günümüzde vardır ve özellikle moda tasarımcıları tarafından renkli , desenli , çizgili gibi farklı farklı taytlar üretildiği için tercihler her geçen gün daha da çok artıyor. Tercih edilmesinin en büyük sebebi ise çok rahat olmasıdır. Önceden taytlar sadece rahat edebilmek için evlerde giyilirdi fakat artık dışarıya çıkarken bile taytlar giyiliyor özellikle tayt kombinleri daha ön planda. Peki dışarı çıkarken tayt nasıl giyilir ve nasıl kombinlenir nelere dikkat edilmeli ?

Taytta şöyle bir sorun var herkese kolay kolay yakışmaz ve kombinlenmesi gerçekten çok zordur. Taytlar genel olarak zayıf olanlara , vücut yapısı düzgün ve çok kalın olmayanlara yakışmaktadır. Eğer hem uzun , hem de güzel bacaklara sahip iseniz bence taytlar sizlere daha çok yakışacaktır bundan emin olabilirsiniz. Tayt giyerken dikkat etmeniz gereken nokta ise kalçalarınızı kapatmak için üzerinize gömlek , triko veya penye gibi giyimleri tercih etmelisiniz.

Tayt Nasıl Kombinlenir ?

Taytınızı güzel kombine ederseniz spor , klasik ve bohem gibi birçok tarz kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Burada önemli nokta renklerini ve tarzlarını güzel uyarlamanızdır. Ayakkabıda hiçbir sıkıntı çekmezseniz çünkü birçok ayakkabı ile kombinasyon yapabilirsiniz.

Desenli güzel bir tayt giyecekseniz o zaman üzerinize de düz renkte olan bir kıyafet ile harika olabilirsiniz. Deri taytlarınızı da kot gömlekler , penyeler veya ekoselerle harika kombinasyon yapabilirsiniz. Yaz mevsiminde tercih edilecek olan taytları ise şifon bluzlar veya salaş penyelerle giyebilirsiniz. Kış aylarında ise devreye uzun trikolar , triko elbiseler ve deri ceketler giriyor bunları seçebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi taytların üzerine her türlü elbise giyebiliyoruz ama dediğimiz gibi renk ve tarz çok önemli bir konudur. Her zaman kendinize yakışanı bulun hangisi vücudunuza uyuyorsa onu giyin. Sırf güzel olacağım diye dar veya bol olanları seçmeyin. Eğer doğru bir kombin seçerseniz hem şık olacaksınız , hem de kusurlarınız varsa onları kapatacaksınız. Şunu unutmayın en çok yakışan kıyafet her zaman vücudunuza tam oturan kıyafetlerdir.

Güzel Bayanlarımıza Yakışacak Tayt Modelleri Ve Kombinleri

bayan tayt modelleri desenli tayt modelleri siyah tayt modelleri siyah taytlar tayt modelleri ve kombinleri tayt modelleri

4 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir