Tek Şiş Örgü Modelleri Ve Kolay Yapılışı

Tek Şiş Örgü Modelleri Ve Kolay Yapılışı

Tek Şiş Örgü Modelleri Ve Kolay Yapılışı

Tunus işi, ya da sepet örgüsü de denilen tek şiş örgü tekniği son dönemlerde örgü teknikleri açısından farklılık arayan hanımların gözde teknikleri arasına girmeyi başarmıştır. Normal tığlara nazaran biraz daha kalın ve uzun tığlar vasıtasıyla yapılan tek şiş örgü modelleri yapılışı bakımından diğer yöntemlere oranla görece biraz daha zordur. Kendi içerisinde farklı modellere ayrılan Tunus işi örgünün bu açıdan oldukça geniş bir model perspektifi vardır diyebiliriz. Özellikle tek şişle yapılan battaniyeler, görsel açıdan son derece zariftir ve seri bir şekilde yapılabilmektedir. Bununla birlikte tek şiş örgü ile yelek, hırka, kazak gibi modeller de rahatlıkla tatbik edilebilmektedir. Bu doğrultuda sizler için hazırladığımız tek şiş örgü modelleri yapılışı örneklerini inceleyerek zevklerinize uygun modelleri belirleyip işe koyulmanızı tavsiye ederiz.

Tek Şişle Harikalar Yaratın

Öncelikle model çeşitliliği olduğu kadar bu modelleri çıkarırken kullanmış olduğunuz ürünlerin de pek çok çeşidi vardır. Öncelikle tek şişle her zaman pek çok şey ortaya çıkarabiliyorsunuz. Çünkü her ne olursa olsun sizler de bu tek şiş ile istediğiniz modelleri elde edebilirsiniz. Üstelik tek şiş ile işlem yapmak da sandığınız kadar zor olan bir durum değildir. Tek şiş örgü modelleri yapılışı için sizler de resimlerden ya da videolardan yararlanabilirsiniz. Emin olun ki gözünüzde büyüttüğünüz kadar zor değil.

değişik Tek Şiş Örgü Modelleri en güzel Tek Şiş Örgü Modelleri farklı Tek Şiş Örgü Modelleri güzel Tek Şiş Örgü Modelleri harika Tek Şiş Örgü Modelleri Tek Şiş Örgü Modelleri facebook Tek Şiş Örgü Modelleri resimli Tek Şiş Örgü Modelleri tumblr Tek Şiş Örgü Modelleri yeni Tek Şiş Örgü Modelleri

15 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.