Eğitim

Telefonun Ekran Desenini Unuttum

Android cihazlar adına dokumatik kilit açma işlemleri söz konusu olmaktadır. Ekran desenleri kişiye özel olarak belirlenmekte ve giriş güvenliği konusunda sıklıkla tercih edilmektedir. Nitekim bu desenlerin unutulması halinde ortaya büyük bir sorun çıkmaktadır. Cihazın kilidini açmadan işlem görmeniz imkansız olacaktır. Telefonun ekran desenini unuttum şeklinde ki sorular adına bir takım çözümlerde üretilmiştir. Bu çözümler sayesinde kısa sürede cihaza giriş yapmanız mümkün olmaktadır.

Telefon Kilit Desenini Unuttum

Telefon desenleri adına birkaç kere deneme yapmanız halinde uyarılar ile karşı karşıya kalmanız söz konusu olacaktır. Bu uyarıların sonucunda yanlış girmeye devam ederseniz kilt ekranı ortadan kaybolmaktadır. Bu uyarılar sonucunda ise Gmail hesabınız istenmektedir. Hesabınız ve özel şifreniz ile giriş yapmanız halinde cihazınızın açılması sağlanmaktadır. Giriş sonrası ise uygulama mağazasından screen lock bypass pro uygulamasını indirerek kilit desenini iptal edebilirsiniz. Uygulama kurulumu sonrasında ‘active’ tuşuna basmanız istenmektedir. ‘Remove Lock Password’ yazısına da basmanız halinde desenin ortadan kaldırılması sağlanmaktadır.

Telefon Modeli Unuttum

Telefonun giriş desenini unuttum şeklinde ki sorular adına reset atma işlemleri de öne sürülmektedir. Bu işlemler cep telefonlarının modellerine göre değişim göstermektedir. Bu sebepten dolayı reset atmak adına analiz etmelisiniz. Nitekim verileri önceden bir yere kaydetmek ya da yedeklemek reset öncesi faydalı olacaktır. Aksi taktirde reset sonucunda bu verilerinde ortadan kalkması gibi sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Telefonun Ekran Desenini Unuttum

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı