Televizyon (tv) yaşam ünitesi modelleri ( plazma, smart, lcd, led )

Televizyon (tv) yaşam ünitesi modelleri ( plazma, smart, lcd, led )

Televizyon (tv) yaşam ünitesi modelleri ( plazma, smart, lcd, led )

Salonunuza yeni ve farklı bir hava katmak istiyorsanız, sizlerde modern ve led ışıklı televizyon ünitelerini tercih edebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ve isteklerinizi fazlasıyla karışlayacak ürünler, gerek nette gerekse markaların mağazalarında uygun fiyatlara satılmaktadır. Günümüzde değişik ebatlarda ve özelliklerde tv üniyeleri üretilmektedir. Hepsi birbirinden farklı tasarımlara sahiptir. Burada en önemli nokta: asıl sizin oturma odanıza yakışacak olan model hangisidir? Sırf led ve farklı olduğu için yada değişik tasarıma sahip olduğundan dolayı, salonunuza yakışmayan televizyon ünitelerini kesinlikle almamalısınız. Renklerin mobilyalarla uyumlu olması, dekorasyonun gereksinimlerindendir.

Nasıl bir televizyon ünitesi almalıyım?

Televizyon ünitesini almadan önce yüksekliği, genişliği ve derinliği nasıl olmalı? Bu kıstaslara karar vermelisiniz. Ünitenin kullanılacağı salonun yeterli olması lazım. Küçük bir oturma odanız varsa, tv ünitesi yerine televizyon sehpası almanızı tavsiye ederiz. Boyutları bir hayli büyük olan yaşam ünitelerinin küçük evler için pek uygun olmadığını belirtmek isteriz. Oturma odasını kapatır ve ferah havayı bir anda yok edebilir. Eğer büyük salonunuz var ise, işte o zaman kitaplıklı ve aksesuarlı tv ünitelerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Işıklı led ünite seçerken gözlerinize zarar vermeyecek modelleri tercih ediniz. Yüksek ışıklı led üniteler, göz sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Bazılarımız mavi ledlere bayılıyorlar sırf güzel ve dikkat çektiği için. Belirli bir zaman sonra gözleriniz yoruluyor. Bizden söylemesi. Gülü seven dikenine katlanır diyorsanız, o zaman amenna!

Ünitenin görünümden ziyade, kullanışlı ve kullanım amacına ayrıca uygun olması şarttır. Eğer salonunuzda çok fazla ufak obje, vazo vb. Aksesuarlar varsa, gözlü ve raflı televizyon üniteleri tam size göre diyebiliriz.

Suntadan üretilen bir çok ucuz ve güzel görünümlü üniteler, günümüzde satışa sunulmaktadır. Fiyatlar uygun olduğu için neredeyse herkes satın almaktadır. Oysaki; TV ünitesi seçerken dikkat edeceğimiz kriterlerin başında ” malzeme kalitesi ” gelmektedir. Mdf olanlar her zaman suntalara oranla çok daha uzun ömürlü ve kalitelidir. Sunta olanları 3 yıl kullanırsınız, mdf’leri ise 10 yıl hatta 15 yıl.

İnternetten hangi sitelerden mobilya almalıyım?

Malumunuz hiçbir siteye güvenmemek lazım. Bazen geç kargo, üründe hasar ve bir çok sorun başınızı ağrıtabiliyor. Bu sorunları en aza indirmek ve herhangi bir problem karşısında masraf etmeden kolay geri iade edebileceğiniz, müşterilerine önem veren firmaları tercih etmelisiniz. Özellikle hepsiburada.com sitesi bu tarz konularda %100 güvence vermektedir. 10 senedir hepsiburada’da alışveriş yaparım, kaç kere kırık ve farklı sorunlarla karşılaştım. Sorgusuz sualsiz anında geri iade alarak bana yenisini gönderdiler. Dilerseniz ” cayma hakkı” seçeneğini kullanarak paranızı geri iade ediyorlar. Mobilyalarınızı bence bildiğiniz internet sitelerinden satın alınız. Dışarıda televizyon üniteleri 700 tl’ye satılırken, hepsiburada gibi sitelerde ise, 250 tl’ye aynı ürünü alabiliyorsunuz, arada dağlar kadar fark var değil mi? Allahtan internet var ve bir çok ürünü neredeyse piyasanın yarısından aşağısına satın alabiliyoruz.

Peki dışarıda hangi mağazalardan satın alabilirim?

İnternet bana göre değil, güvenmiyorum diyorsanız,  ikea, tekzen, koçtaş, bellona ve istikbal gibi markalardan televizyon ünitelerini alabilirsiniz. Bu saymış olduğumuz markalar arasında en ucuz yaşam ünitesi modellerini ” koçtaş ve tekzen” yapı marketlerde bulabilirsiniz.

ahsap tv unitesi beyaz televizyon unitesi tv televizyon unitesi modelleri tv unitesi plazma lcd smart yasam tv unitesi beyaz

 

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir