Tesettür Abiye elbise Modelleri

Tesettür Abiye elbise Modelleri

Tesettür Abiye elbise Modelleri

Tesettürlü hanımların, özel günlerin de, zarafetlerini ve şıklıklarını yansıtmak amacıyla üreticiler tarafından piyasaya sürülen tesettür abiye modelleri arasında her zevke ve vücut tipine uygun elbiseler bulunmakta. Tesettür abiye modelleri farklı tasarımlarıyla, düğün, nişan, mezuniyet, sünnet, kokteyl, nikâh gibi özel davetler de, giyebileceğiniz şekilde tasarlanmaktadırlar. Tesettür abiye elbiseleri kısaca sıralarsak;

  • Dantel tesettür balık etek abiyeler,
  • Balık etek kısa ceket tesettür abiye,
  • Jakarlı desenli tesettür abiye,
  • Zincir kollu uzun tesettür abiye,
  • Sultan model tesettür abiye,
  • Kabarık tesettür abiye,
  • Balık etek ve bluzlu tesettür abiye,
  • Zincir kemerli tesettür abiye,
  • Bolerolu tesettür abiye

Yukarıda saydıklarımız, en çok tercih edilenler arasında yerini almaktadır. Sizlerde bu modellerden yana, tercihinizi yapabilirsiniz.

Tesettür Abiye Kıyafet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler nelerdir?

Her kıyafet seçiminde, olduğu gibi tesettür kıyafetlerin seçiminde de, vücut tipimiz ön planda olmalı. Tesettür abiye modelleri elbiseleri omuz detayları içermekte, geniş omuzlu hanımlar, omuz detaylı elbiselerden kaçınmalıdırlar.

İnce bir bele sahipseniz, bel oyuğunuzu vurgulayacak olan kısa ceketli, balık etek çok şık kıyafetler bulunmaktadır. Fiziği uygun hanımlar için balık etek tesettür abiye tasarımları çok uygun olacaktır.

tesettur bindalli

Kısa boylu hanımlar tek renk ve düz model abiye elbiseler tercih etmelidirler. Kilo fazlalığı olan hanımların, vücut hatlarını belli eden şifon tesettür elbise modellerinden uzak durmaları gerekmektedir.

tesettur abiye

Her zaman bilindik ve güvenilir markalardan alışveriş yapınız. Sonuçta bir kere alacaksınız ve uzun yıllar, çeşitli düğünlerde ve özel günlerde giyebileceksiniz. Ucuz satın aldığınız tesettür abiyeler sizi ileride sıkıntıya sokabilir ve tekrarda bir arayışa itebilir. O yüzden bir kere alın, gönül rahatlığı ile uzun yıllar abiyenizi giyin.

tesettur abiye modelleri ve cesitleri

Online olarak alışveriş yapabileceğiniz sitelerin başında trendyol, tozlu giyim ve modanisa gelmektedir. Bunun haricince aker, armine ve alvina gibi kaliteli tesettür giyim markalarından yana tercihinizi kullanabilirsiniz.

tesettur abiye elbise

Abiye modelinin vücudunuza tam oturması gerekmektedir. Ne dar, ne bol olmalıdır. Eğer zayıfsanız ve bol abiye giyerseniz, sizi olduğunuzdan daha şişman gösterecektir. Kilolu bayanlarımız ise, dar modellerden kaşınmalıdır. Yoksa tesettürün bir anlamı kalmaz.

tesettur abiye bindalli pembe siyah tesettur abiye kirmizi siyah tesettür abiye kapali abiyeler kapali abiye modeli bindalli

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir