The Division Siyah Ekran Sorunu Çözümü Hakkında Bilgiler

The Division Siyah Ekran Sorunu Çözümü Hakkında Bilgiler

The Division Siyah Ekran Sorunu Çözümü Hakkında Bilgiler

Tom Clancy’s The Division oyunu 8 Mart 2016 tarihinde çıkmıştır ve ilk çıktığı zamanlar da büyük oranda satışı olmuştur. Oyunda FPS sorunu çok sanırım kendi sistemimde oynadım ultrada herhangi bir kasma olmadı. Bu arada sistemim GTX 780 ama şöyle bir şey var oyunda siyah ekran sorunu olabiliyor bazen. Birçok kişi bu yüzden Tom Clancy’s The Division oyununu oynamıyor bizde araştırdık ve sorunu çözdük.

İlk Adım

Oyuna girin siyah ekranda kalsın o zaman ALT + ENTER yapın ve pencere moduna geçin. Bazı kişilerde pencere modu yaptıkları zaman oyun düzeliyormuş bakın bakalım sizde düzelecek mi. Eğer düzeliyorsa o zaman oyun ayarlarından çözünürlüğü kendi ekranınıza göre ayar yapın. Şimdi diğer yöntemimize bakalım bu olmazsa alttakini deneyin birde.

İkinci Adım

Belgeler klasörünün içerisine girin ve orada My Games klasörü olacak ona tıklayın sonrasın da Tom Clancy’s The Division klasörüne girelim. Oradan GFXSettings.Rogue_x64.xml bulun ve metin belgesinde açın. GFXSettings.Rogue_x64.xml bu dosyanın içinden çözünürlük ayarlarını bulun ve mevcut olan çözünürlük ayarını değiştirelim. Ardından oyunu yönetici olarak başlat deyip başlatalım.

Evet arkadaşlar sizlere 2 yöntem sunduk ikisi de siyah ekran sorununa çözüm. Umarım sizlerde bu yöntemler sayesinde oyununuzu siyah ekrandan kurtarabilirsiniz.

Tom Clancy’s The Division Sistem Gereksinimleri

Minimum

Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)

Intel Core i5-2400 | AMD FX-6100

6 GB RAM

NVIDIA GeForce GTX 560 with 2 GB VRAM (current equivalent NVIDIA GeForce GTX 760) | AMD Radeon HD 7770 with 2 GB VRAM, or better – See supported List

Sürüm 11

Maksimum

Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)

Intel Core i7-3770 | AMD FX-8350, or beter

8 GB RAM

NVIDIA GeForce GTX 970 | AMD Radeon R9 290, or better – See supported List*

Sürüm 11

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir