Tığ İle Bebek Patiği Yapılışı Anlatımlı Kolay

Tığ İle Bebek Patiği Yapılışı Anlatımlı Kolay

Tığ İle Bebek Patiği Yapılışı Anlatımlı Kolay

Sevgili anneler ve anne olmaya hazırlananlar için yepyeni bir patik örneği ile karşınızdayız. Soğuk kış günlerinde bebeklerinizin minik ayakları üşümesin diye onlara patik giydiririz. Bu patiklerin genellikle yün ve örgü olanları tercih edilir. Bunun sebebi yün patiklerin bebeklerinizin ayağını daha sıcacık tutması ve soğuktan etkilenmelerini önlemesidir. Bebek patikleri şiş ile örülebildiği gibi tığ ile de örülebilir. Bu yazımızda sizler ile tığ ile bebek patiği yapılışını işleyeceğiz. Tığ ile bebek patiği yapılışı el becerisi ister. Bunun için başta zorlansanız bile elinizi tığa alışacaktır ve çok güzel ve şirin bir patik ortaya çıkacaktır. Bu patikler bebeğinizin ayağını sıcacık tutarken çok da şeker görüneceklerdir.

Örgülerde En Çok Kullanılan Ürün Tığ

Aslında tığ ile işlem yapmak hem şişten daha kolay hem de çok daha seridir. Bu nedenle de tığ ile yapılan ürünler şiş ile yapılan ürünlerden her zaman çok daha çabuk biter. Eğer sizler de bebeklerinize patik yapmak istiyorsanız ve bunun için de tığ kullanacaksanız o zaman pek çok modelin de sizleri beklediğini bilmeniz gerekiyor. Çünkü tığ ile bebek patiği yapılışı hem kolaydır hem de sizlere pek çok model seçeneği sunar. Yani hayalinizdeki modeli tığ ile bebeklerinizin ayaklarına ulaştırabilirsiniz. Tabi ki de renk ve model seçimi sizlere kalmış bir durumdur.

güzel Tığ İle Bebek Patiği Yapılışı Tığ İle Bebek Patiği Yapılışı farklı Tığ İle Bebek Patiği Yapılışı Tığ İle Bebek Patiği Yapılışı tumblr en güzel Tığ İle Bebek Patiği Yapılışı Tığ İle Bebek Patiği Yapılışı resimli derya baykal Tığ İle Bebek Patiği Yapılışı Tığ İle Bebek Patiği Yapılışı facebook değişik Tığ İle Bebek Patiği Yapılışı harika Tığ İle Bebek Patiği Yapılışı

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir