Tığ ile kolay örgü bere yapımı anlatımlı ve açıklamalı

Tığ ile kolay örgü bere yapımı anlatımlı ve açıklamalı

Tığ ile kolay örgü bere yapımı anlatımlı ve açıklamalı

Tığ ile hazırlanacak bereler farklı renkler ve aksesuarlarla zenginleştirilebilir. Üzerlerine ponpon ve fiyonkların takılabileceği bereler, hayvan figürleri kullanılarak da örülebilir. Tığ ile bere yapımı anlatımlı olarak moda sitelerinde ve el işi, hobi dergilerinde bulunabilir. Yapılacak bereler kulaklıklı, yandan kullanılan, kafadan komple geçirilen, bağlamalı veya düğmeli olarak da hazırlanabilir. Bu aşamada kullanılacak renk ve iplik berenin spor ya da şık olmasını sağlayacaktır. Marifetli hanımlar başladıkları bereyi aynı gün tamamlayabilirler. Kaşkollarla takım yapılabilecek bereler şıklıkları ile her zaman göz doldurur. Son zamanlarda moda olan içinden boncuk veya farklı aksesuarlar geçen ipliklerle hazırlanan bereler yeni sezonun en moda ürünleri arasında yer almaktadır.

Bere Örecekler İçin Öneriler

Tığ ile bere yapımı anlatımlı şekilde hem video hem de resimli olarak aşamalar halinde gösterilmiş bulunmaktadır. Bunlara erişimde yaygınlaşan ve hemen her yerde ulaşabildiğimiz internet sayesinde oldukça kolay olmaktadır. Son zamanlarda el emeğinin de ön planda olduğu örgülere yoğun miktarda bir rağbet bulunmaya devam etmektedir. Tığ işi berelerinizi yapacağınız ipi seçerken modaya uygun olarak hareket etmek isterseniz örgüye artan rağbet ile iyileşen ip sektöründeki renk ve model çeşitliliğini göz önüne alabilirsiniz. Kendiliğinden model çıkaran örgü iplerini tercih ederek hem kısa sürede hem de değişik modellerde bereye sahip olmuş olursunuz. Bereleriniz için kendiliğinden rengarenk ponponlu olan ipleri de tercih edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=k2Xwci_YRMs

farklı tığ ile bere yapımı anlatımlı tığ ile bere yapımı anlatımlı derya baykal tığ ile bere yapımı anlatımlı örnek tığ ile bere yapımı anlatımlı video tığ ile bere yapımı anlatımlı yapımı tumblr tığ ile bere yapımı anlatımlı

15 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.