Tığ İşi Bebek Yeleği Modelleri Ve Güzel Örnekleri

Tığ İşi Bebek Yeleği Modelleri Ve Güzel Örnekleri

Tığ İşi Bebek Yeleği Modelleri Ve Güzel Örnekleri

Kış aylarında bebeklerinizi soğuklardan korumak ve aynı zamanda sevimli görünmelerini istiyor iseniz, tığ işi bebek yeleği modelleri tam sizlere göre. İşte yapımı kolay modellerden birinin anlatımı; bebe yünü ve dilenilen bir boyutta tığ kullanılır. 90 zincir ile yakaya başlanır. Daha sonra 40 kutu yapılacaktır. İki kutunun arasına iki tırabzan ve iki zincir kullanılır. Daha sonra 5 zincir çekilir ve dönülür. Bir sonrakinde sıkı iğne yapılır. Daha sonra aynı yuvaya iki defa dolanır ve fıstık yapılır. Daha sonra beşinciye sıkı iğne yapılır. Sonrasında 8 adet zincir çekilir ve yine beşinciye sıkı iğne yapılır. Bu işlem sırası ile devam ettirilir ve model tamamlanır.

Bebekler İçin Yumuşacık Yelekler

Öncelikle sizler de her zaman bebeklerinizin yumuşacık kıyafetler giymesini istiyorsanız o zaman bunun için sizler de hem doğru modeli hem de doğru ipi seçmelisiniz. Öncelikle tığ ile örgü örmek çok daha kolay bir yoldur ve aynı zamanda da oldukça hızlı olan bir yoldur. Bu nedenle de eğer sizler de her zaman tığ ile bebek yelekleri yapacaksanız o zaman tığ işi bebek yeleği modelleri konusunda da bir araştırma yapmanız gerekiyor. Bu nedenle de sizler de hemen internete girin ve internet üzerinden bir araştırma yaparak hem kolay hem de güzel modellerin peşine düşün.

değişik Tığ İşi Bebek Yeleği Modelleri en güzel Tığ İşi Bebek Yeleği Modelleri farklı Tığ İşi Bebek Yeleği Modelleri güzel Tığ İşi Bebek Yeleği Modelleri harika Tığ İşi Bebek Yeleği Modelleri Tığ İşi Bebek Yeleği Modelleri facebook Tığ İşi Bebek Yeleği Modelleri yeni Tığ İşi Bebek Yeleği Modelleri yepyeni Tığ İşi Bebek Yeleği Modelleri

14 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir