Tığ işi dantel bluz örnekleri ve güzel çeşitleri

Tığ işi dantel bluz örnekleri ve güzel çeşitleri

Tığ işi dantel bluz örnekleri ve güzel çeşitleri

Tığ işinde yetenekli hanımlar birçok farklı kıyafet modeli yaparak, oldukça gösterişli dantel örneklerini ortaya çıkarmaktadırlar. Elbiseler, etekler, pançolar, bolerolar tığ işiyle rahatlıkla yapılmakta, bunun yanında tığ işi dantel bluz örnekleri de oldukça dikkat çekmektedir.

Çiçekli, örümcek desenli, askılı ya fırfırlı, yakalı ya da kollu gibi çok fazla sayıda dantel bluz örneği yapılması mümkündür.  Tığ işi bluz örnekleri hem gündelik kıyafet olarak tercih edilmekte hem de özel günlerde giyilecek olan kıyafetlerden arasında yer almaktadır.

Özellikle de genç kızların oldukça dikkatini çeken bu bluzlar, istenilen her tarz ve modelde örülebilir. Ayrıca örnekler üzerine boncuk, pul ya da simlerle süslemeler yapılarak daha renkli hale getirilebilirler.

Tığ İşi Dantel Bluz Örneklerindeki En Son Trend

Tığ işi dantel bluz örneklerine şimdi hemen herkesin evine kadar ulaşan internet teknolojileri sayesinde ulaşmak ve bunların ansıl yapıldığını öğrenmek çok daha kolay bir hal almış bulunmaktadır. Tığ işi danteller özellikle de eskiye dönüş modasının etkilerinin vitrinlerde çok daha fazla görülmeye başlandığı bugünlerde çok daha tercih edilen ürünlerden olmuştur. Romantik bir görünüme sahip olan tığ işi dantel bluzleri renkli olanlarından ziyade dha çok eskimiş görünüme sahip olan özellikle pek çok renkte açık tondaki soft renklerini ve özellikle krem tonlarını kullanmanızı tavsiye etmek doğru bir hareket olacaktır.

bayan tığ işi dantel bluz örnekleri en güzel tığ işi dantel bluz örnekleri en kolay tığ işi dantel bluz örnekleri farklı tığ işi dantel bluz örnekleri örnek tığ işi dantel bluz örnekleri resimler tığ işi dantel bluz örnekleri tumblr tığ işi dantel bluz örnekleri yazlık tığ işi dantel bluz örnekleri yeni tığ işi dantel bluz örnekleri

10 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.