Tığ işi ile bebek patiği yapılışı anlatımlı ve açıklamalı

Tığ işi ile bebek patiği yapılışı anlatımlı ve açıklamalı

Tığ  işi ile bebek patiği yapılışı anlatımlı ve açıklamalı

Tığ ile hazırlanan bebek patiklerine genelde taban kısmından başlanır. Dikişsiz olarak tamamlanan tığ ile bebek patiği yapılışı tariflere bakılarak uygulanabilecek kolay bir iştir. Bilekten bağlamalı olarak hazırlanabilen modellere sonradan fırfır, çiçek, kurdele gibi farklı motifler eklenebilir. Bu küçük şirin patikler renkli ve son derece kullanışlıdır. Sadece bebekleri soğuktan korumakla kalmaz sürekli büyüyen ayakları için de ayakkabı işlevi görürler.  Doğal ve sağlıklı olan bebek patikleri aynı zamanda da son derece ekonomiktir. Kış aylarında ayakları koruyan patikler biraz daha uzun tutularak bot şeklinde de tamamlanabilir. Üstten atmalı, önü açık ve sandalet tipli patikler ise annelerin yaratıcılıkları ile farklı şekillere bürünebilir.

Bebek Patiklerinde Son Trendler Nelerdir?

Bebek patiklerinde son trenler bakar iseniz göreceğiniz patiklerde hep bir espri anlayışının mevcut olduğu görmeniz mümkün olmaktadır. Bebek patiklerinde şu sıralar en çok ayakkabı şeklinde örülmüş olan patikleri görmekteyiz. Değişik renklerde ipler kullanılarak patiklere çok farklı havalar katılmaya başlanmıştır. Eğer tuhafiyelere gidilecek olur ise renklerdeki canlanmayı görmeniz mümkün olacaktır. Pek çok yetişkin için kombinlemesi çok zor olan renkleri bebek kıyafetleri ile uyumlu halde kullanmak oldukça kolaydır. Bebek patiklerinde cesur renkler kullanmaktan çekinmeyin. Tığ işi bebek patiği yapılışı internetten ve başka pek çok vasıta ile kolaylıkla öğrenebileceğiniz örgülerden biridir. Örnek aldığınız modeldeki ipin cinsini de kendi öreceğiniz patik için rehber olarak kullanabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=8Xp7ykXKATk

farklı Tığ İle Bebek Patiği Yapılışı örnek Tığ İle Bebek Patiği Yapılışı Tığ İle Bebek Patiği Yapılışı nasıl yaılır Tığ İle Bebek Patiği Yapılışı video Tığ İle Bebek Patiği Yapılışı yapımı Tığ İle Bebek Patiği Yapılışı tumblr Tığ İle Bebek Patiği Yapılışı

9 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.