Tığ işi kolay güzel bebek patiği yapımı Türkçe anlatımlı

Tığ işi kolay güzel bebek patiği yapımı Türkçe anlatımlı

Tığ işi kolay güzel bebek patiği yapımı Türkçe anlatımlı

Sitemizde yer alan tığ işi bebek patiği yapımı örnekleri yepyeni bir moda akımını takip etmenize yardımcı olacaktır. Günümüzde slow moda akımı olarak adlandırılan moda akımı birçok kişi tarafından takip edilir bir hal almıştır. Kişiler slow moda akımı ile beraber endüstriyel olana bir nevi savaş açmaktadırlar. El işi ile yapılan ve yaratıcılık kokan örgü işleri çoğul olandan çok daha farklıdır. Maddi olan somut olan sadece modanın içeriğinin görüngüleridir. En özgün tığ işi bebek patiği yapımı modelleri size çok daha özgür ve özgün bir insan olma yolunda fırsat tanıyacaktır. Bu modelleri oldukça ucuz ekipmanlar aracılığı ile siz de yapabilirsiniz.

Bebek Patiklerin Son Moda

Sizin için tığ işi bebek patiği yapımında en çok moda olan bebek patiklerini araştırdık. Bebek patiklerinde üç boyutlu bir görüntü kazanmak için patiklerin üstlerine örgü içine pamuk ya da elyaf konulmuş dolgun hayvan figürlerini yerleştirmek çok moda durumda bulunmaktadır.

Ayrıca bebek patiklerinde çarık modeli verilmiş olanlarda dikkat çekmektedir. Farklı bir bebek patiğine sahip olmak isteyenler için bu modelleri önermemiz mümkün olacaktır.

Bebek patikleri için canlanan ip piyasasında çok sayıda renkte ip bulmak mümkündür. Hatta bazı ipler ile siz sadece örüyorsunuz ip kendisi bir motif oluşturuyor. Bu ipler için tuhafiyecinizden yardım isteyerek istediğiniz renkte olanları seçebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=46G9RrP-264

https://www.youtube.com/watch?v=wueCFIoVqbw

örnek tığ işi bebek patiği yapımı tığ işi bebek patiği yapımı video tumblr tığ işi bebek patiği yapımı yeni tığ işi bebek patiği yapımı

15 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.