Tığ İşi Örgü Güzel Ve Kolay Olan Bolero Modelleri

Tığ İşi Örgü Güzel Ve Kolay Olan Bolero Modelleri

Tığ İşi Örgü Güzel Ve Kolay Olan Bolero Modelleri

Bolero bir dönemde çok popüler olmuş hayatımızın içine girivermiş bir giysidir. Bolero birçok şekilde yapılabildiği gibi tığ işi bolero modelleri de mevcuttur. Tığ işi bolero modelleri yapımı zor gibi görünse de oldukça kolay modelleri de vardır. Onlardan biri şu şekilde yapılır; alt tarafından 50 ilmek başlanır. Düz haroşa örülür. Başlarken 8 numara şiş ile başlanır. 8 numara şiş ve 4 numara şiş beraber kullanılır.  50 ilmekten 100 santim uzunluğunda bir dikdörtgen elde edilir. Bu parçadan iki tane örülür. Alt taraftan 86 yaka tarafından ise 70 ilmek çıkartılır. Bunlar kafa boşluğudur. Daha sonra bu iki parça birbirine dikilir.

En Güzel Bolerolar

Öncelikle bolero giymenin modasının geçtiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü moda sürekli olarak eskileri günümüze taşıyor. Bu nedenle de sizler de bolero giymek istiyor ama tarzınızı yansıtan bir bolero bulamıyorsanız o zaman sizler de kendiniz bunu örebiliyorsunuz. Tığ işi bolero modelleri sayesinde sizler de her zaman bolero örebilir, her zaman hem tarz hem de şık olabilirsiniz. üstelik bu konuda ne model, ne de renk kısıtlamanız var. Sadece hayal edin ve sizler de üzerinize yakışacak en güzel boleroları seçin. Hemen başlayın çünkü bu boleroları örmek hiç de zor olan bir durum değildir. Kısa bir süre içerisinde sizler de kolaylıkla bu örgüyü bitirebilirsiniz.

çok güzel kolay Bolero Modelleri değişik kolay Bolero Modelleri en güzel kolay Bolero Modelleri farklı kolay Bolero Modelleri güzel kolay Bolero Modelleri harika kolay Bolero Modelleri kolay Bolero Modelleri facebook kolay Bolero Modelleri yeni kolay Bolero Modelleri yepyeni kolay Bolero Modelleri

24 Beğen

Yapılan Yorumlar

  1. ne yazayim su en sonuncuyu ogretin de bak neler neler yazacagim 🙁

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.