Tığ İşi Örgü Modelleri Örnekleri Ve Açıklamalı Yapılışları

Tığ İşi Örgü Modelleri Örnekleri Ve Açıklamalı Yapılışları

Tığ İşi Örgü Modelleri Örnekleri Ve Açıklamalı Yapılışları

Hanımların hala kullanmaya devam ettiği geleneksel şeylerden bir tanesi örgüdür. Tığ işi örgü modelleri ve yapılışları oldukça çeşitlidir. Tığ işinden birçok farklı model yapılabilir. Tığ kullanılarak yapılabilen örgü işlerinden biri yakadır. Tığ işi örgü modelleri ve yapılışları çeşitlerinden olan yaka yapılışı için ihtiyacımız bit tığ ve orta kalınlıkta bir iptir. 118 tane zincir çekilir. Daha sonra üçüncü halkaya tığ batırılır ve bir zincir çekilir. Sonra dördüncü halkaya batırılır ve bir zincir çekilir. Bu şekilde tüm halkalar bitinceye değin devam edilir. Daha sonra ikinci sıraya geçildiğinde de üçüncü halkadan başlanır ve bu şekilde 6 sıra tamamlanır.

Tığ İle Mükemmeli Yaratın

Öncelikle pek çok insan her ne kadar şiş ile örgü örmekte çok daha kolay olduğunu iddia etse de yine de tığ ile örgü ören çok fazla insan var. Eğer sizler de tığ ile çok daha fazla rahat ediyorsanız o zaman bunun için yapmanız gereken tek şey tığ işi örgü modelleri ve yapılışları hakkında bir şeyler öğrenmektir. Bu nedenle de eğer sizler de her zaman tığ işi örgülere meraklıysanız o zaman gerçekten de yapabileceğiniz çok fazla şey olduğunu bilmeniz gerekiyor. Hemen elinize bir tığ alın ve bu el işlerinde ne kadar başarılı olduğunuzu bir kez daha herkese gösterin.

değişik Tığ İşi Örgü Modelleri Örnekleri derya baykal Tığ İşi Örgü Modelleri Örnekleri en güzel Tığ İşi Örgü Modelleri Örnekleri farklı Tığ İşi Örgü Modelleri Örnekleri güzel Tığ İşi Örgü Modelleri Örnekleri harika Tığ İşi Örgü Modelleri Örnekleri Tığ İşi Örgü Modelleri Örnekleri facebook Tığ İşi Örgü Modelleri Örnekleri resimli Tığ İşi Örgü Modelleri Örnekleri tumblr Tığ İşi Örgü Modelleri Örnekleri

17 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.