Tığ İşi Örnekleri Yapımı ( Anlatımlı – Açıklamalı)

Tığ İşi Örnekleri Yapımı ( Anlatımlı – Açıklamalı)

Tığ İşi Örnekleri Yapımı ( Anlatımlı – Açıklamalı)

Tığ işi günümüzde de hala kullanılagelen bir el işidir. Tığ işi örnekleri yapımı en kolay modellerinden biri şu şekildedir; istenilen boyutta şiş ve ip kullanılır. 8 ve katları kullanılarak zincir çekilir. Nerde kullanacağınıza karar verip ona göre boyut vermelisiniz. Zincirler çekildikten sonra ikinci sırada bir zincir çekilir ve bir zincir çekilir. Daha sonra bir tane zincir atlanır ve bir sık iğne daha yapılır. Daha sonra 5 zincir çekilir ve dördüncüye sıkı iğne ile bağlanır. Daha sonra 3 zincir çekilir. Birinci sıra bu şekilde işlemler tekrarlanarak devam edilir. İkinci sıraya gelindiğinde bir zincir çekilir ve dönülür. Daha sonra bir sıkı ile bağlanır ve alt sıraya uygulanan işlem buraya da uygulanır.

Pek Çok Model Var

Eğer sizler de tığ işini çok seviyorsanız o zaman emin olun ki internet üzerinden ya da dergilerden pek çok tığ örneklerine rast gelebiliyorsunuz. Bu nedenle de eğer sizler de her zaman yapmış olduğunuz her el işinde tığ kullanacaksanız o zaman tığ işi örnekleri yapımı konusunda mutlaka bilgi alabilirsiniz. Bu durumda emin olun sizler de her zaman güzel ve işlevsel pek çok şey ortaya çıkarabilirsiniz. Öncelikle her ne olursa olsun tığ kullanmak hem çok daha hızlı hem de her zaman çok daha pratik bir durumdur.

değişik Tığ İşi Örnekleri Yapımı en güzel Tığ İşi Örnekleri Yapımı farklı Tığ İşi Örnekleri Yapımı güzel Tığ İşi Örnekleri Yapımı harika Tığ İşi Örnekleri Yapımı Tığ İşi Örnekleri Yapımı facebook Tığ İşi Örnekleri Yapımı resimli Tığ İşi Örnekleri Yapımı tumblr Tığ İşi Örnekleri Yapımı yeni Tığ İşi Örnekleri Yapımı

13 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.