tığ işinden kolay boncuk kolye yapımı ve örnekleri

tığ işinden kolay boncuk kolye yapımı ve örnekleri

tığ işinden kolay boncuk kolye yapımı ve örnekleri

Tığ işi dediğimiz zaman her zaman aklımıza ilk olarak kıyafetler mi gelmelidir? Yoksa takı ve diğer aksesuarlarda da aynı işçiliği kullanabilir miyiz? Her zaman için farklı kıyafetlerde kullanmak için kullanılan takıların ince ayrıntılarla döşenmesi sayesinde artık kombinlerinizin daha da güçlü olmasını sağlayabilirsiniz. Günümüzde bu kadar çok ayrıntılı kullanılan kombin malzemelerinde her zaman için tığ işi boncuk kolye yapımı gibi imkanların da değerlendirilmesi gerekmektedir. Her zaman için elinizdeki boncuklar ile takı yapabilmenin farkını görerek yaşayabilirsiniz. Hem de el emeği göz nuru olan bu takılarınızın değeri sizin gözünüzde daha da fazla olacaktır. Siz de el becerinizi konuşturmak hem de şıkır şıkır olmak istemez misiniz?

Tığ İşi Boncuk Kolye Yapımını Nasıl Öğreniriz?

İnternet yaygınlaşması ile bizlere ulaştırdığı yeni örgü modelleri ve bunların yapılışları ile hem çeyizlere hem de evimizde kullandığımız pek çok örgüye bir çeşitlenme gelmiş olduğunu söylemek yanlış olmasa gerektir. İnternet ayrıca tüm bu modelleri bizim için öğrenme yeri haline de gelmiş olan bir platform olmaktadır. Yani internet pek çok konuda olduğu gibi bu konuda da hiç örgü bilmeyen kişiler için dahi örgü örmeyi öğrenme imkanı bulduğu bir alan olmaktadır.

Tığ işi boncuk kolye yapımı da kolye yapımında kullanılan tekniklerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. İnternetten aşama aşama nasıl yapılacağını öğrenmek mümkün hale gelmiş bulunmaktadır.

https://www.youtube.com/watch?v=W9gLwyq130U

farklı tığ işi boncuk kolye yapımı örnek tığ işi boncuk kolye yapımı tumblr tığ işi boncuk kolye yapımı yeni tığ işi boncuk kolye yapımı

19 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir