Tığ İşinden Örülen Çok Şık Boncuk Kolye Yapımı

Tığ İşinden Örülen Çok Şık Boncuk Kolye Yapımı

Tığ İşinden Örülen Çok Şık Boncuk Kolye Yapımı

Süsüne düşkün olan ve farklı şeyler kullanmayı seven hanımlar için bu yazıda sizlere tığ işi boncuk kolye yapımı anlatacağız. 11 numara tığ ve 8 numara koton ip kullanılır. 8 zincir ile başlanılır ve kapatılır. Daha sonra 10 zincir çekilir ve o da kapatılır. 4 zincir ile yukarı çıkılır ve 4 tane üçlü tırabzan yapılır. Daha sonra 5 zincir çekilir ve 4 adet üçlü tırabzan yapılır. Sonra yine 5 zincir çekilir ve 4 adet içli tırabzan yapılır. Daha sonra renk değiştirilir. Bu renk ile de aynı işlem diğer sıraya yapılır. Daha sonra 5 zincir çekilir ve dibine batırılır. Bu işlem devam ettirilerek bir çiçek elde edilir. Daha sonra bu çiçekler koyla ucuna takılırken boncuk ile süslenir.

El İşi Her Yerde

Eğer sizler de her zaman el işi yapabiliyorsanız ve bu konuda yetenekliyseniz o zaman sizler de takılarınızı kendiniz yapabilirsiniz. Sonuç olarak hanımlar her zaman kolye takmayı çok sever ama kolyeler ne yazık ki her zaman klişedir. Sizler de farklı bir kolye bulmak ve farklı bir kolye takmak istiyorsanız o zaman sizler de tığ işi boncuk kolye yapımı ile kendinize farklı ve eşsiz kolyeler yapabilirsiniz. Dışarıdan satın aldığınızda çok para ödemiş olduğunu bu kolyeleri emin olun hem kolay hem de hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz. Öncelikle tarzınız her zaman önde gelmelidir.

bayan Boncuk Kolye Yapımı Boncuk Kolye Yapımı değişik Boncuk Kolye Yapımı en güzel Boncuk Kolye Yapımı farklı Boncuk Kolye Yapımı güzel Boncuk Kolye Yapımı kolay Boncuk Kolye Yapımı

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir