Tost Saç Modelleri Nasıl Yapılır İşte Video Yapılışı

Tost Saç Modelleri Nasıl Yapılır İşte Video Yapılışı

Tost Saç Modelleri Nasıl Yapılır İşte Video Yapılışı

80 ve 90 dönemlerinin büyük ilgi gören tost saç modelleri, günümüzde de tarz sahibi kadınların gözdesi olmuş durumda. Düz saçlar yerine havalı ve hacimli saç sevenlerin ilk tercihi olan bu model ile ince telli saçlarınıza mükemmel bir güzellik katabilirsiniz. Üstelik evde kendinizin de yapabileceği bu model ile görüntünüzle 80 yıllarına geri dönebilirsiniz. Nostaljik olan bu model size rock tarzı kızların enerjisini verecektir.

Tost Modeli Saçlara Nasıl Uygulanır?

İlk bilinmesi gereken saçlarınıza tost yaptıracaksanız, iyi bir saç bakım kremi ile saçlarınızı beslemelisiniz. Özellikle kuru saçlar için bu çok önemli. Saçlarınız kıvırcıksa bu işlem sizin için biraz daha zor olabilir. Saçlarınızı önce fönlemeniz gerekecek. Fönlü saçlarınıza tost işlemini rahatça uygulayabilirsiniz. Makine kullanmanın saçlarınıza zarar verebilme ihtimalinden ötürü tercih etmek istemezseniz, akşamdan saçlarınızı ince ince örerek sabaha tostlu saçlara sahip olabilirsiniz. Tost saç modelleri saçın tamamı olacak şekilde tercih edilebileceği gibi, saçınızın belirli yerlerine uygulayarak da kullanılabilir. Tost modelli saçlarınıza sabitleyici sprey sıkarak kalıcılık sağlayabilirsiniz.

Tost Saç Modeli Nasıl Kullanılır?

Kullanımı zor olan tost saç modelini tercih ettiyseniz saçlarınızın tamamını tost yapmak yerine bir kısmını şekillendirebilirsiniz. Saçların bir tarafındaki bir kaç tutamı tost yaparak saçınızı at kuyruğu şeklinde toplayabilirsiniz. Aynı şekilde yaptıktan sonra toplamak yerine iki kısımdan eşit alarak arkada birleştirebilir ve tepede kalan saçlarınızı krepe yapabilirsiniz. Bunun dışında saçlarınızın üst kısmını toplayıp altta kalan bölümlere tost şeklini verebilirsiniz. Tost saç modellerinin saçınızı bakımsız ve solgun göstereceğini unutmayınız bu nedenle şekil verdikten sonra uçlarınıza durulanması gerekmeyen saç kremi uygulayabilir ya da elinizde kullandığınız nemlendirici ile saç uçlarınızın parlak görünmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için bir tutam nemlendirici alın ve elinize hafifçe yedirdikten sonra saçınıza uygulayınız.

https://www.youtube.com/watch?v=y17rhLg795Q

2016 tost saç modelleri genç kız tost saç modelleri örnek tost saç modelleri tost saç modelleri 2016 tost saç modelleri görseller tost saç modelleri nasıl yapılır tost saç modelleri tumblr tost saç modelleri yapılışı tumblr tost saç modelleri ünlülerde tost saç modelleri

11 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.