Tost Saç Modelleri Ve Örnek Yapılışları

Tost Saç Modelleri Ve Örnek Yapılışları

Tost Saç Modelleri Ve Örnek Yapılışları

Kıvrımlı saç modelleri, daha sert bir tarza sahip olan rock tarzı bayanların kullandığı tost saç modelleridir. Tost saç olarak da bilinen ince kıvrımlı saç modelleri podyum ve defilelerde de yer etmektedir. Birbirinden farklı şekilleri olan tost saç modelleri için birçok pratik yapım da mevcuttur. Günümüzde çok sayıda kişinin kullandığı tost saç modellerinin yapımı artık sosyal medyada videolarda da yer almaktadır.

Saç Kıvrımı Tost Nasıl Yapılır?

  • Temiz saç ile başlayın.
  • Fön makinası veya saç düzleştirici yardımıyla saçınızı düz bir hale getirin.
  • Saçı kısım olarak bölün.
  • Demir ısıtıcıları ısıtarak bir inç geniş tarafıyla saçı ısıtın.
  • Saç üzerinde demir kısmı gerektiği sürece tutun.
  • Saç gövdesinin tüm uzunluğu boyunca aynı işlemi tekrarlayın. saç renkleri
  • Yumuşatılmış bir görünüm kazandırmak için ellerinizi saçlarınızın arasından hafifçe geçiriniz.

Yukarıdaki aşamaları izleyerek, rahatça güzel kıvrımlara sahip tost saç modelleri elde edebilir, uzun süreli herhangi bir bozulma yaşamadan kullanabilirsiniz. Hem şık hem de pratik olan bu model size ayrı bir çekicilik katacaktır.

Saçlarda Tost Görüntüsü

Saçlarınız eğer gür ise tost saç modelleri size çok yakışacaktır. Ancak zayıf ve cansız bir görünüşe sahipse saçlarınızı daha gür gösterecek büyük dalgalı modeller tercih etmelisiniz. Yine de saçlarınızın bir kısmına tost uygulayarak değişik bir tarza sahip olabilirsiniz. yuvarlak yüz saç modeli

Saçlarınızı hemen yıkayıp kuruttuktan sonra tost modeli yaparsanız bakımsız görünen yıpranmış bir görünüm kazanırsınız. Bu nedenle duş aldıktan ve saçlarınız kuruduktan sonra birkaç saat beklemeli ve tam bir kuruluk sağlandıktan sonra tost saç modellini yapmalısınız. Özellikle saç modeliniz kısa ise tost modeli size uygun olacaktır. Ancak uzun bir saça sahipseniz tost görünümlü saç pek kullanışlı olmayacaktır. İnce tost yerine daha büyük dalgalardan oluşan tost makinelerini tercih edebilirsiniz.

2016 tost saç modelleri en güzel tost saç modelleri farklı tost saç modelleri moda tost saç modelleri tost saç modelleri 2016 tost saç modelleri nasıl yapılır tost saç modelleri tumblr tost saç modelleri yapılışı trend tost saç modelleri tumblr tost saç modelleri ünlülerin tost saç modelleri yeni tost saç modelleri

11 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir