Tozlu ferace modelleri farklı renk seçenekleri ve tasarımları ile karşınızda

Tozlu ferace modelleri farklı renk seçenekleri ve tasarımları ile karşınızda

Tozlu ferace modelleri farklı renk seçenekleri ve tasarımları ile karşınızda

Feraceler tesettürlü hanımların vücutlarını örtmek amacıyla kullandıkları örtüler olarak yorumlanabilir. Ferace deyince akla ilk Tozlu ferace modelleri gelmektedir. Tozlu markası tesettür giyimde dev bir marka olduğundan ötürü koleksiyonlarında kapalı bayanlara yönelik onlarca çeşit ferace modeline yer vermiştir. Feraceler kapalı bayanların bir örtünme biçimidir. Bu örtünme biçimini seçen bayanlara feraceli ismi verilmektedir. Feraceler genellikle dikkat çekmeyen renklerden üretim sağlansa da, farklı renklerde ferace kullanmak isteyen bayanlar da vardır. Tozlu Giyim’ in ürünlerine göz atıldığında birçok ürün tesettürsüz bayanlar tarafından da kullanılabilecekleri görülmektedir. Ancak feracelerin neredeyse tamamı tesettürlü bayanlara yöneliktir. Çok çeşitli modeller kreasyonun içindedir.

Feraceler ve Modelleri

Tozlu ferace modelleri incelendiğinde çok satılan modellerden bir tanesinin siyah renkteki feraceler olduğunu görürsünüz. Siyah kış aylarında hem sıcak tutup hem de tesettürün amacına uygun olarak kullanılsa da ya dönemlerinde siyah oldukça zorlayıcı bir renk olacaktır. Dolayısıyla tesettürlü bayanlar yazın daha çık renklere özellikle krem rengi ve mavi gibi renklere kaymaktadırlar. Bu renkler de feracelerde çok şık durmaktadır. Feracelerde cep oldukça kullanışlı olacağından feracelere cepler de dikilmektedir. Aynı zamanda feracelerini renkli kullanmak isteyen tesettürlü bayanlar da düşünülmüş ve buna uygun olarak renkli modeller de satışa girmiştir. Tozlu ferace modelleri her bütçeye uygun olarak ferace satışı sunan bir markadır. Feracelerin fiyatları da indirimli olarak 50 tl’ ye başlayan fiyatlardan satılmaktadır.

farklı tozlu ferace modelleri siyah tozlu ferace modelleri tumblr tozlu ferace modelleri yeni tozlu ferace modelleri yeşil renk tozlu ferace modelleri

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir