Tunik nasıl giyilir ? Nelere dikkat edilmeli ? Kombin önerileri ve ipuçları

Tunik nasıl giyilir ? Nelere dikkat edilmeli ? Kombin önerileri ve ipuçları

Tunik nasıl giyilir ? Nelere dikkat edilmeli ? Kombin önerileri ve ipuçları

Kıyafetler hem kadınlar , hem de erkekler için çok önemlidir ve ayrı yerleri vardır. Kadınlar büyün kıyafetleri ayrı ayır severler ve ona göre özen gösterirler. Aynı şekilde erkekler de öyle. İşte onca kıyafetin arasında modası geçmeyin ve her sezon kadınlarımız tarafından seçilen hafif , kısa olan parça tuniklerdir. Tunikler biliyorsunuz taytlar ile kombine ediliyor ve böyle olunca bayanlarımız çok şık oluyor. Peki tunik başka hangi giyimler ile kombine edilir isterseniz sıra sıra bakalım.

Taytla Tunik Nasıl Kombinlenir

Tunikler için günümüzde en çok tercih edilen giyim tayt modelleridir. Bayanlar taytlar ile kombine ettikleri zaman hem çok güzel oluyorlar , hem de çok fit görünüyorlar. Özellikle sizlere güzel bir kombinasyon önerelim siyah bir tayt giyin ve onun üzerine rengarenk tunik seçin işte bu şekilde hem renkli kişiliğinizi ön plana çıkarmış olursunuz , hem de çok ince görünürsünüz.

Opak Çorapla Yapılan Tunik Kombinler

Uzun olan tunik modellerini arkadaşlar sizler bir elbise olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yalnız şöyle bir şey var ki yapacağınız kombin çok iddialı görünebilir. Fakat opak çoraplar tayt görünümü gibidir ve bu yüzden tuniğiniz mini bir elbise gibi olur. Bu yüzden tuniğinizi güzel bir opak çorap modeli ile kombine ederek şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.Her zaman yüksek denyeli yani 80 denye gibi çorapları tercih edin.

Skinny Pantolonlar İle Yapılan Tunik Kombinleri

Tunik tercih eden bayanlarımız sadece taytları tercih etmiyor bunların yanı sıra güzel bir skinny pantolonları da tercih etmektedirler. Skinny pantolonlar da aynı taytlar gibidir yani sınırlı çeşidi bulunmuyor bu yüzden tuniklerle beraber çok güzel kombinler yapabilirsiniz. Renk renk ve çeşitli olan skinny pantolonlarınızı şık bir siyah renk tunik ile kombinleyerek renk uyumu sağlayabilirsiniz.

Bol Paça Pantolonlar İle Yapılan Tunik Kombini

Tunikler genel olarak dar ve bacaklara yapışan parçalar ile yani tayt , skinny pantolonlarla kombine yapılır. Ama hal bu şekilde olsa da günümüzde salaş bir tarzı olanlar tunikleri her zaman boru paça pantolonlar ile kombine etmektedir. Eğer sizde geçmiş olan modayı seviyorsanız ve ona ilgi duyuyorsanız bol paça pantolonları tercih edebilirsiniz. Yapacağınız tunik kombini ile 70’lere yolculuk yapın.

Kalem Etekle Yapılan Harika Tunik Kombinleri

Farklı ve şık görünmek istiyorsanız o zaman tuniklerinizi taytlar yerine bence kalem eteklerle kombine etmeniz daha iyi olacaktır. Öyleyse kızlar uzun bir kalem etek seçin ve üzerinize de güzel tunik seçerek günün en tarzı unvanını kazanın. Sizlere bir püf nokta vermek istiyorum her zaman derin yırtmaçlı olan kalem eteklerle kombine yapın fakat unutmayın tuniğiniz hiçbir zaman dar olmasın bu şekilde farklı bir hava yakalayabilirsiniz.

Tunik nasıl giyilir

4 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir