Türk ünlülerin doğal güzellik sırları nelerdir? Nasıl besleniyorlar ne yiyorlar

Türk ünlülerin doğal güzellik sırları nelerdir? Nasıl besleniyorlar ne yiyorlar

Türk ünlülerin doğal güzellik sırları nelerdir? Nasıl besleniyorlar ne yiyorlar

Güzellik ve bakım dendiği zaman özellikle genç kızların örnek aldığı birbirinden alımlı ünlüler akla gelmektedir. Ekranlarda görüldüğü zaman gıpta ile seyredilen, bu birbirinden alımlı bayanların güzelliklerinin nasıl oluştuğu herkesin merak konusu olmaktadır. Türk Ünlülerinin doğal güzellik sırları.

Ünlülerin Güzellik Sırları Neler?

Ebru Şallı, bu ünlünün güzellik sırlarının başında spor geliyor. Ebru Şallı her gün düzenli yaptığı sporun sayesinde genç ve güzel kaldığını söylüyor.

Ece Sükan, bu ünlümüz için güzelliğinin sırrı, sağlıklı beslenme ve sakin yaşamıdır. Ece Sükan, doğal besinlerle cildini nemlendiriyor. Kafein ve gazlı içecekleri mümkün olduğu kadar tüketmiyor.

Azra Akın, bu ünlünün güzelliği cilt bakımını düzenli olarak yapmasından kaynaklanıyor. Cilt temizliğine çok önem veriyor. Sabahları kahvaltısız güne başlamıyor. Doğal ürünlerle cilt güzelliğini korumaya çalışıyor .Bol bol sebze tüketiyor.

Selma Ergeç, sabahları buz gibi su ile duş alıyor. Genel olarak cildin nemini sebze ve meyvelerle sağlıyor.

Ebru Akel, güzelliği için çok değişik ve farklı yöntemler deniyor. Sabahları soğuk su ile yüzünü yıkıyor. Bu da ünlünün kan dolaşımını hızlandırıyor. Yaz aylarında güneşe çıkmadan önce cilt koruma ve bakım ürünlerini muhakkak kullanıyor.

Ceyda Düvenci’nin Güzellik Reçetesi

Ceyda Düvenci, annesinin taktikleri ile güzelleşiyor. Yemeklerden sonra ara öğün olarak muhakkak meyvesini tüketiyor ve suyunu cildine sürüyor. Günde 2-3 litre su tüketiyor. Maydanoz tüketimine önem veriyor. Pozitif düşünce ile güzelliğini koruyor.

Deniz Uğur, sporunu hiç eksik etmiyor. Düzenli olarak her gün yürüyüşünü ihmal etmiyor. Süt ile güzelliğini koruyor.

Didem Üzel, güzelliğini pozitif düşünceye bağlıyor. Güzelliğini mutlu olmasına bağlıyor. Güneşten uzak kalmaya çalışıyor. Çıkmak zorunda olsa bile güneş  kremini asla ihmal etmiyor. Ayda 1 yada 2 kere hamama gidiyor. LPG selülit tedavisini düzenli yaptırıyor.

Gamze Özçelik, günlük cilt bakımını asla ihmal etmeyip, özellikle saç bakımına çok önem veriyor. Yosun maskesini çok beğenerek uyguluyor.

Nükhet Duru’nun Güzellik Reçetesi Nedir?

Nükhet Duru, 50 yaşın üzerinde olan ünlü, her konuda genç ve güzel kalmayı başarıyor. Bunu başarmanın yolunun akşam yemeğini hayatından çıkararak mümkün olduğunu söylüyor. Hergün maydanoz suyu içiyor. Düzenli uyuyor. Spor yapıyor.

Aşkın Nur Yengi, düzenli makyaj temizliği yaparak yatıyor. Asitsiz maden suyu tüketiyor. Cildini düzenli olarak temiz tutmaya çalışıyor. Maden suyunu ayrıca tonik olarak kullanıyor. Mevsime bağlı olarak bulunan meyve ve sebzeleri tüketmeye çalışıyor.

Seda Sayan, güzellik sırrını açıklarken en büyük desteğinin masaj yaptırmak olduğunu söylüyor. Klasik salata maskesini düzenli yapıyor.

Yeşim Salkım, zeytinyağlı sabundan asla vazgeçmediğini ve düzenli cilt temizliğine önem verdiğini açıklıyor. Düzenli olarak acıbadem kremi kullanmasını da cilt güzlliği açısından önemli olduğunu söylüyor.

Her ünlü insanların sürekli gözü önünde bulunmasından dolayı güzelliğine dikkat etmek zorunda kalıyor.

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.