Turkcell T50 3g Arama Nasıl Yapılır

Turkcell T50 3g Arama Nasıl Yapılır

Turkcell T50 3g Arama Nasıl Yapılır

Turkcell T50 modeli adına görüntülü konuşma yapılmamaktadır. Cihazın görüntülü konuşma adına uygun olmadığını göreceksiniz. Konuyla alakalı bir takım yorumlar yapılmış olsa da gönderdiğiniz 3d açma mesajları ya da ayarlar üzerinden değişim yapmanız birşey değiştirmemektedir. Turkcell T50 3g arama nasıl yapılır sorularına yönelik bu yorumlara bakarak işlem görmenize gerek yoktur.

Turkcell t50 3g Var Mı

Turkcell T50 3g arama yapmak adına işlem görmemektedir. Bu model üzerinden görüntülü konuşmalara yer verilmediğini göreceksiniz. Nitekim cihazın içerisine bir takım uygulamalar yüklemeniz halinde görüntü görüşmelere sahip olabilirsiniz. İndirme yapabileceğiniz uygulamalar ise Tango, Messenger ya da Facebook olabilmektedir. Bu uygulamalar adına hesap açarak cihazınız üzerinden görüntü konuşmalar yapabilirsiniz.

Turkcell t50 3g Nasıl Açılır

3g görüşmeler adına geçerli olmasa da cihazın 3g internet özelliği bulunmaktadır. Bu özellikle adına internet ayarları üzerinden veri kullanımınızı açmanız yeterli olacaktır. 3G ya da H gibi sembollerle açık olduğunu anlayacaksınız. Bu sistem ile daha hızlı internet erişimleri mümkün kılınmaktadır. Eğer ki ayarlar üzerinden işlem görmenize rağmen açılmadıysa müşteri hizmetlerini aramanız doğru olacaktır. Bu görüşmeler sonucunda hattınızın açılması gibi işlemlere yer verilmektedir. İlgili operatör üzerinden yardım alabilir ve kısa sürede 3g internete ulaşım sağlayabilirsiniz. Hattınızın açık olmaması durumunda ayarlardan sonuç almanızda imkansız olacaktır. Bu sebepten dolayı en doğru çözüm müşteri hizmetlerine bağlanmak olacaktır.

Turkcell T50 3g Arama Nasıl Yapılır

13 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir