Uriel Sayfa Görevleri Nasıl Başlar

Uriel Sayfa Görevleri Nasıl Başlar

Uriel Sayfa Görevleri Nasıl Başlar

Her şeyden önce sayfa görevlerini açtırmak yüz k’ya mal olacaktır. Seyyar satıcı yirmi adet +0 kılıç ister. Bunları silah atıcısından temin etmeniz gerekmektedir. Tanesi beş k olmakla birlikte yüksek levellere ulaştığınızda sizin için çok büyük bir exp kazanma kaynağı olacaktır. Yirmi adet gümüş kılıcı markete verdiğinizde birinci sayfa görevini almak için uriele gidersiniz ve bu sayede macera başlamış olur.

Birinci sayfa görevinde zorlanmanızı gerektirecek hiçbir şey bulunmamaktadır. ilk etapta ilk köydeki Weol anıtına gidecek ve görevi aldığınızda bu yer zaten haritada görülecektir. Daha sonra ise vadide So adında bir yere gidip orada yer alan Taş Anıtına tıklayacak ve tekrardan uriele döneceksiniz.

İkinci sayfada ise vadide bulunan elit ork büyücüsünü kesmeniz gerekiyor. Tapınağa giderken yolda karşınıza çıkacaktır.

Üçüncü sayfadaki göreviniz ise tapınağa girmek ve orada bulunan kibirli karanlık fanatikleri öldürmektir.

  1. Sayfa Görevi

Dördüncü görev, zor görevlerden bir tanesidir. Bu görevde Yongbi çölünde bulunan iki adet maymun zindanından haritanın sağ alt kısmında yer alan normal maymun zindanına gideceksiniz ve buradan sürekli olarak sola devam ederek ilerleyeceksiniz. Karşınıza birinci wha anıtı çıkacak.  Sonrasında ise devam etmeniz istenecek ve devam ettiğinizde su anıtını göreceksiniz. Bunun sonunda günlük sayfayı kazanmış olacaksınız.

Uriel sayfa görevleri bu şekilde özetlenebilir. Toplamda on üç sayfa görevi vardır ve uriel sayfa görevlerinde bu şekilde ilerlersiniz.

Uriel Sayfa Görevleri Nasıl Başlar

17 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.