Güncel

Urielin Sayfa Görevleri Ve Ödülleri

Metin2 sayfa görevi ilk olarak maymun zindanında bulunan masa görevi ile başlamaktadır. Bu görevi gerçekleştirebilmeniz için ülkenizin ikinci köyünde yer alan maymun zindanının sonundaki taşa tıklamanız gerekiyor. Bu görevde ödül olarak size 1 milyon tecrübe puanı, tanrıçanın gözyaşı ve elli k yang verilecek.

Uriel Sayfa Görevleri

İkinci sayfa görevinizde ork vadisinde elit ork büyücüsü kesmeniz gerekiyor. Bu görevin ödülü; bir milyon tecrübe puanı, on tane beyaz bayrak ve elli k yang verilecektir.

Üçüncü sayfa görevinde ise ork vadisinde bulunan tapınakta birinci katta kibirli fanatik kesmeniz gerekiyor. Ödül olarak da elli k yang, iki milyon tecrübe puanı ve yaşam kutsamasıdır.

Dördüncü sayfa görevinde maymun zindanında iki tane anıt bulmanız gerekli. Bu görevin ödülü; sihir kutsaması, elli k yang ve iki milyon tecrübe puanıdır.

Beşinci sayfa görevine geldiğinizde ise ülkenizin ikinci köyünde yer alan vahşi yüzbaşını keserek beşinci sayfayı bulmaktır. Bu görevin ödülü; iki milyon tecrübe puanı, sihir kutsaması ve elli k yangdır.

Altıncı sayfa görevinde örümcek zindanında yer alan bir noktayı işaretlemeniz gerekiyor. Çölün sağ alt köşesinde yer alan zindana girmeniz ve haritanızda yanıp sönen noktaya gitmeniz gerekiyor. Bu görev son derece basittir.

Urielin sayfa görevleri ve ödülleri on üç tane olmakla birlikte bu şekilde özetlenebilir. Görev ve ödüllerin ayrıntılarını oyunun adresinde bulabilirsiniz.

Urielin Sayfa Görevleri Ve Ödülleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı