Uzun bol ve hafif Katlı Saç Modelleri

Uzun bol ve hafif Katlı Saç Modelleri

Uzun bol ve hafif Katlı Saç Modelleri

Uzun katlı kesim modelleri, bayanların çok tercih ettiği normalden daha şık ve alımlı görünen abartılı ve sade çeşitleri olan saç modelleridir. Uzun saçlarınıza hava katmak ve yeniden şekillendirmek istiyorsanız bu katlı kesimler size ilham verebilir.

Uzun katlı saç modelleri her yıl olduğu gibi bu yıl da bayanların fark yaratmak amacıyla tercihleri arasında olacaktır. Farklı bir görünüş ve şıklık yakalamak isteyen bayanların kendilerine yakıştırdıkları bu saç şekilleri şöyledir:

  • Kısa Katlı Saç Modeli: Son zamanlarda, sokaklarda, ofiste, okulda sıkça karşımıza çıkan kısa saçlara, katlar çok yakışıyor.
  • Bob Kesim Saç Modeli: Son zamanlarda sıkça tercih edilen bob kesimlerdir.
  • Hafif Katlı Saç Modeli: Hafif katlara sahip olan, orta boy kesimli saçlardır.
  • Katlı Saç Kesim Modeli: Katlı kısa saç modelleri, bu yılın en gözdelerindendir.
  • Bol Katlı Uzun Saç Modeli: Kırıklardan kurtulmayı sağlayan en etkili kesim modelidir.
  • Omuz Uzunluğu Saç Kesimi: Katlı kahkül ve saçın birleşimidir.

Saçların kesim tarzı sizin de tarzınızın bir göstergesidir. O nedenle saç kesimine dikkat edilmesi gerekir. Eğer saçınızı kestirdikten sonra pişman olursanız uzamasına ve şekline kaybetmesine kadar beklemeniz gerekir. Uzun katlı saç modelleri için yukarıda bahsedilen modellerden birini seçebilirsiniz. Size uymadığını düşünüyorsanız o zaman şampuanınızın içine bir iki damla çam terebenti damlatın ve her gece uyumadan önce bir yemek kaşığı harnup pekmezi için bu şekilde saçlarınız bir ay gibi kısa sürede hızla uzayacaktır ve siz de modelinizi değiştirip aradığınız görünüme hızla erişebilirsiniz. Uzun katlı saç modellerini düz, kıvırcık ve dalgalı şekilde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uzun saçlar kolayca şekil verilebilir niteliktedir. omuz hizası saç modeli

en güzel uzun katlı saç modelleri farklı uzun katlı saç modelleri genç kız uzun katlı saç modelleri harika uzun katlı saç modelleri mankenlerin uzun katlı saç modelleri moda uzun katlı saç modelleri modern uzun katlı saç modelleri örnek uzun katlı saç modelleri trend uzun katlı saç modelleri tumblr uzun katlı saç modelleri uzun katlı saç modelleri görseller uzun katlı saç modelleri resim uzun katlı saç modelleri tumblr uzun katlı saç modelleri ünlülerin uzun katlı saç modelleri

 

9 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.