Uzun Saç Modelleri Yapımı Ve En Yeni Kesim Modelleri

Uzun Saç Modelleri Yapımı Ve En Yeni Kesim Modelleri

Uzun Saç Modelleri Yapımı Ve En Yeni Kesim Modelleri

Kadınların saçları konusunda ki hassasiyeti geçmişten bugüne gelen bir gerçektir. Özellikle uzun saçlar bir çok genç kızın hayalidir. Kısa saçlarını uzatmak için duyduğu her yolu deneyen kızlar bıkmadan usanmadan yeni yöntemler aramaya devam ediyor. Rapunzel’in uzun örgülü saçları uzun saç severlerin rüyalarını süslüyor.

2016 yılında da bob ve lob kesimleriyle karşımıza çıkan uzun saç modelleri klasikleşen modasını sürdürüyor. Bob yani küt kesim kulak hizasında biten saç modeli uzun saç severler için çok tercih edilmese de lob yani yine küt kesim fakat omuzlara kadar dökülen saçlar uzun sevenlerin trendi haline gelmiş durumda. Gözleri de ön plana çıkaran küt kesim uzun saçlarla kadınlar etkileyici bir görüntüye sahip oluyor.

Uzun Saçlarınızı Şekillendireceğiniz 2016 Yılı Saç Modelleri

Ombre, sombre veya blonde modelleri ile düz saçlarınıza ışıltı katarak görüntünüze ayrı bir hava ekleyebilirsiniz. Taşıdığınız kıyafet yada yaptığınız makyajla birlikte saçlarınız da görüntünüzde ki güzelliği yansıtan önemli bir unsur. Bunun farkında olan bir çok kadında uzun saçlarından bu yüzden vazgeçemiyor. Sizde 2016 yılında uzun ve trend modellerle kullanacağınız saçlarınızla adınızdan sıkça bahsettirebilirsiniz. Özellikle bu yılın da modası olan bohem dalgalar bulunduğunuz kış aylarının soğuk ve kasvetli havasından ışıldayan dalgalarınızla kurtulmanıza yardımcı olabilir. Uzun saç modelleri arasında sıkça tercih edilen at kuyruğu, örgü yada iri dalgalarla da yüzünüzü ön plana çıkararak güzelliğinizi vurgulayabilirsiniz.

Uzun Saç Modelleri İçin Öneriler

Uzun saç modelleri her zaman daha feminen görünmenin anahtarı olabilir. O nedenle saçlarınızın hacimli ve dolgun durmasını sağlamak adına bakımı eksik etmemelisiniz. Saçın bakımı sağlayan pigmentler uzun saçlarda saç uçlarına kadar ilerleyemediği için saç uçları genelde cansız görünür. İçtiğimiz sudan yediğimiz yemeklere kadar her besin saçların bakımını sağlar. Ancak uzun saçlarda özellikle saç uçlarına bir takım bakım sırları uygulamanız gerekir. Bunun için doğal kürlerden yardım alabilirsiniz. En önemlisi saçların nemli olmasıdır. Kuru saçlarınızı canlandırmak için maskeler hazırlayabilirsiniz. Kimyasal içerikleri olan ve genelde duşta kullanılan kremler kısa süreli çözümdür ve uzun vadede saçların incelmesine ve dökülmesine neden olur.

2016 uzun saç modelleri bayan uzun saç modelleri en güzel uzun saç modelleri genç kız uzun saç modelleri kadın uzun saç modelleri mankenlerin uzun saç modelleri uzun saç modelleri 2016 uzun saç modelleri bayan uzun saç modelleri kadın ünlülerin uzun saç modelleri

 

3 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir