Uzun Siyah Saçlar Ve Kesim Modelleri

Uzun Siyah Saçlar Ve Kesim Modelleri

Uzun Siyah Saçlar Ve Kesim Modelleri

Asi havası ile asaletin sembolü olan uzun siyah saçlar, kullanacağınız birbirinden farklı modelle sizi bambaşka bir görüntüye sokabilir. Vazgeçmenin zor olduğu saçlarınız için moda olan bazı modellerden seçerek tarzınızı yeniliklerle pekiştirebilirsiniz. Saçınızın rengini bir ton daha koyu yaparak parlaklığını arttırırken, uçlarına yaptıracağınız ombre, saç uçlarınızın ışıltı ile dans etmesini sağlayabilir.

Trend Saç Modelleri

Siyah saçlarınız uzun ve düz ise, işiniz çok kolay. Hiç bir şey yapmadan sadece bakımını sağlayarak saçlarınızın süzülmesine izin verebilirsiniz. Dümdüz ve uzun siyah saçların cazibesi tartışılamaz. Özellikle sırt dekolteli bir elbise ile kullanacağınız, atkuyruğu yapılmış siyah saçlarınız sizi son derece şık gösterecektir. Düz kullanımdan sıkıldığınız saçlarınıza katlar verdirerek, dalgalı perçemlerinde yardımı ile asi ifadenizi biraz yumuşatarak daha sevimli bir stile sahip olabilirsiniz. Uzun siyah saçlar, eskimeyen modası ve özellikle son yıllarda ki popülerliği ile anılan balyaj işlemi sayesinde bambaşka bir havaya bürünebilir. Sert geçişler yerine daha yumuşak dokunuşlarla bütünleştireceğiniz siyah saçlarınızla doğal bir görüntü sergileyebilirsiniz. Zarif bukleler ve dalgalar balyajlı saçlarınızı daha iyi gösterecektir.

Uzun siyah saçlar için en büyük trend düz olarak saçı kullanmaktır. Simsiyah jilet gibi bir saç ile her ortamda dikkat çekebilir ve gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Ayrıca yukarıda sımsıkı toplanmış uzun siyah saçlar geniş güneş gözlükleri ile büyük uyum içerisindedir. Yaz kış bu modeli kullanabilirsiniz. Siyah saçların verdiği keskinliği azaltmak için makyaj stilinizi ayarlamanız gerekli olabilir. Gündüz açık pembe, gece ise mat kırmızı renklerini tercih edebilirsiniz. Siyah saçı taşımak için kombinlerinize de dikkat etmeniz gerekir. Kahverengi hariç her rengi siyah ile uyum içinde kullanabilirsiniz. Gece seçimleriniz için deri kıyafetler de siyah uzun saçlara çok yakışır. Bu nedenle saçlarınızı siyaha boyatırsanız, dolabınızı da yenilemeniz gerekebilir.

çok güzel uzun siyah saçlı kadınlar en güzel uzun siyah saçlı kadınlar modern uzun siyah saçlı kadınlar trend uzun siyah saçlı kadınlar tumblr uzun siyah saçlı kadınlar türk ünlü uzun siyah saçlı kadınlar uzun siyah saçlı kadınlar görseller uzun siyah saçlı kadınlar inna uzun siyah saçlı kadınlar katy pery uzun siyah saçlı kadınlar tumblr ünlü uzun siyah saçlı kadınlar yeni uzun siyah saçlı kadınlar

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir