Güncel

Vücut Tipine Göre Kot Pantolon Seçimi

Bayanların günlük tarzları arasında vazgeçilmezi olan ve her sene moda markaları tarafından geliştirilen bu pantolonlar da en çok merak edilen soru ise vücut tipime göre nasıl kot pantolon seçerim oluyor. Muhteşem ve güzel görünmek için her zaman seçeceğiniz pantolon vücut tipinize uygun olmalıdır arkadaşlar.

Tabi seçmek gerçekten zor çünkü her sene farklı koleksiyonlar çıkmaktadır bizde kendimize en uygunu seçmeye çalışıyoruz. Vücut tipleri her bayanda farklılık göstermektedir ve pantolon seçmeden önce basen yapınızı , bacak uzunluğunuzu ve kilonuzu bilmeniz gerekmektedir. Eğer düz ve kıvrımsı bir kalça yapınız varsa tavsiye ettiğimiz pantolon boyfriend modeli olanlardır.

Bu sezon ise düşük belli boyfriend kot pantolonlar ön planda özellikle maskülen tarzını yakalamanız da mümkündür. Aynı zaman da bu pantolonun geniş ve bol paçalı olanları da bulunuyor onları da seçip hoş bir görünüme sahip olabilirsiniz. Düz ve kıvrımsız kalçanız varsa pantolon olarak terciğiniz skinny jeanler olsun skinny jeanler bacakları sarmakta ve dişiliğinizi ön plana çıkarmaktadır.

Eğer bacak boyunuz kısa ise uzun görünmek istiyorsanız kızlar bol ve ispanyol paça olanları giyip , altına da topuklu ayakkabıları seçerek şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Kısa boylu bayanlara tavsiyem ise bootcut olan hafif genişleyen pantolon modelleridir. Uzun boylu ve ince bayanlar kot seçiminde çok şanslılar çünkü sizler için harika alternatifler de pantolonlar bulunmakta. Dar kesimler ve skinny jeanler kızlar bu sezon daha güzel , daha modern görünmenizi sağlayacaktır.

vücut tipine göre pantolon seçimi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı