WhatsApp Wifi Olmadan Çalışmıyor

WhatsApp Wifi Olmadan Çalışmıyor

WhatsApp Wifi Olmadan Çalışmıyor

Whats app bağlantı sorunları genelde internet sorunlarından kaynaklanmaktadır. Whats app wifi olmadan çalışmıyor ise, bu konuda öncelikle telefonunuzda mobil verinin açık olduğundan emin olmalısınız. Mobil veri açık olmasına rağmen whats app internete wifi hariç bağlanamıyorsa, o zaman birkaç uygulama yapmak gerekecektir.

Whats App Wifi Sorunu

Whats app wifi sorunu için, eğer telefonda bir bağlantı sorunu yok ise telefonunuzun uçak modunu açıp kapatın. Whats app güncellemesi var ise bu güncellemeyi yapın. Bazen telefon güncellemesi de yapmanız gerekebilir. Telefonunuzda sorun çıkaran bir uygulama var ise, bu uygulamayı kaldırın. Veri kullanımının aktif olduğundan emin olun. Telefonunuzu yeniden başlatın. Wifi’yi kapatıp yeniden açın. Farklı bir wifi’ye bağlanmayı deneyin.  Wifi’ye sık bağlanma durumunuz var ise,wifi uyku ilkesi kısmını kontrol edin ve bu kısmı “hiçbir zaman” yapın. Cep telefonunuzda APN ayarlarınızın doğru olduğundan emin olun.

Wifi İle Whats App’a Giremiyorum

Wifi ile whats app’a giremiyorsanız, wifi modeminizi yeniden başlatın. Whats app’ı silip yeniden yükleyin. Cihazınızın son sürümü var is, bu sürümü güncelleyin. APN ayarlarınızdan emin değilseniz cep telefonu operatörünüz ile iletişime geçin. Platformlara özel bazı bağlantı sorun çözümlerini de incelemeniz gerekebilir. Telefonunuzu yeniden başlatmak ve program temizlemeleri yapmak, telefonunuzdaki güncellemeleri düzenli olarak yapmak, sorunlarınızın önüne geçmenizi sağlayacaktır. Bazen uçak moduna geçmek bile, ayarları sıfırlamak anlamında yardımcı olmaktadır.

Whats App Wifi Olmadan Çalışmıyor

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir