Wolfteam Altın Kasma Taktiği Ve Yöntemi

Wolfteam Altın Kasma Taktiği Ve Yöntemi

Wolfteam Altın Kasma Taktiği Ve Yöntemi

Wolfteam oyunu son dönemlerde savaş oyunlarının en gözdesi haline gelmiştir. İnsanlarla kurt adamların savaştığı bir platform oluşturması sebebiyle insanlara farklı gelmekte ve cezp etmektedir. Oyunun birden çok kuralı ve stratejisi vardır. Oyuna başlamadan önce bunların bilincinde olmanız çok önemlidir. İnternet üzerinden ulaşabileceğiniz forum siteleri bulunmaktadır. Bu sitelerde Wolfteam oyuncularından bir çok konuda fikir alabilirsiniz. Bu konulardan bir tanesi de Wolfteam’da altın kasma taktikleridir. Oyunun çok fazla bölümü ve modu bulunmaktadır. Daha fazla altın elde etmek isteyenlerin biraz sabırlı olmaları gerekir. Ama yine de İşgal Kurt Savaşı gibi bölümlerde çok fazla adam öldürerek daha fazla altın elde edebileceğinizi belirtmek gerekir. Ve ayrıca bıçak modunda ve uyku modunda da altın elde etme şansınız daha fazla artmaktadır. Oyunda gücü yüksek olan silahları seçmeniz de çok önemlidir.

Wolfteam Kurt Adamlar

Wolfteam oyununda kurtlar insanlardan daha çok özelliğe ve çeşitliliğe sahiptir. Bazı kurtlar ve özellikleri aşağıdaki maddelerde yer almaktadır:

  • Normal Kurt: oyuna başlayınca karşınıza ilk olarak normal kurt çıkar. Diğer kurtlara göre daha güçsüz olmasına rağmen pençe özelliklerini yükselttiğiniz zaman işinize yarar hale gelir.
  • Gardiyan Kurt: kurtlar arasında en yavaş sıralaması yapılsa sonuncu olabilecek bir kurtken güçlü olması sebebiyle kolay kolay ölmez.
  • Hayalet Kurt: rakipleri tarafından görünmemesi onun en iyi özelliğidir. Rakipleri onu fark etmeden o rakibini haklar.

Wolfteam Altın Kasma Taktiği Ve Yöntemi

3 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir