Wolfteam Bahama Nasıl Alınır? Taktikleri Nelerdir?

Wolfteam Bahama Nasıl Alınır? Taktikleri Nelerdir?

Wolfteam Bahama Nasıl Alınır? Taktikleri Nelerdir?

Wolfteam bilim kurgu yapısı açısından DVOFPS sevenler için yeni bir soluk olmuştur. Oyunda oynanabilir çok sayıda mod bulunmaktadır. Güçlü ve hızlı kurt adamları kontrol edebilir ve rakiplerinizin ensesine pençe indirebilirsiniz. Ya da dilerseniz asker seçme şansınız da bulunmaktadır. Oyuna sniper, tabanca ve bıçak modu da eklenmiştir.

Mutlak insan sağlığını bulmak için yapılan araştırmalarda DNA’ları kurtların DNA’sı ile benzeşen insanlar bulundu. Bu insanların çoğunun mükemmel fiziksel performansı olan insanlar olduğu ve diğer insanlardan çok daha kısa yaşam süreleri olduğu saptandı.

Wolfteam Bahama Video

Epoxyn adlı yeni ilacını, DNA’ları kurtlarınkine benzeyen insanların tedavisinde kullanmak üzere piyasaya sunan şirketler grubu Pfien, aynı zamanda tam tersi etkiyi yaratan Anti-Expoxyn adlı ilacı da buldu ve bu zehri Fransız ordusuna sattı. Daha sonra ordu wolfteam adında özel bir güç kurdu. Ordu bu takımı her geçen gün güçlendirdi. Takıma girmenin tek kuralı fizik testinden ve kan testinden geçmekti. Ancak bu takım zaman içinde çok güçlendi ve yoldan çıktı. Gereksiz cinayetler işlemeye ve savaştıkları bölgeyi darmadağın etmeye başladılar. Bir gün yedi takım üyesi savaş bölgesi dışında birbirlerini öldürdü ve takımın ordu ile bir bağlantısı kalmadı. Takım paralı askerler olarak yaşamını sürdürüyor ve orduyla savaşıyor.

Wolfteam bahama nasıl alınır merak ediyorsanız hile kullanabilirsiniz. Wolfteam bahama alma hileleri için videolar izleyebilirsiniz.

Wolfteam Bahama Nasıl Alınır

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir